UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

a co na to lekarz leczący???

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od półtora roku cierpię na silne, chroniczne problemy z odpornością oraz potwierdzoną kandydozę układową. Chiałbym wykonać badania diagnostyczne krwi w kierunku zaburzeń układu immunologicznego i udać się z nimi do immunologa. Domyślam się, że istotna jest morfologia oraz poziom limfocytów T. Na jakie badania powinienem się udać?

Proszę o pomoc w interpretacji wyników, u lekarza mam wizytę dopiero w 2 połowie listopada. Robiłam badania w kierunku choroby Wilsona. Miedź mam poniżej normy wynik 79, ceruloplazmina wynik 16, też poniżej normy.

Ostatnio skonczylem cykl na sd10, mam odblok pct revolution. Mam pytanie jak sie ma odblok do antybiotyku. Czy moge go razem przyjmowac z odblokiem. Antybiotyk przepisany na pryszcze na plecach.