UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kręcz szyi

  Mam nabyty kręcz szyi.Chcę się dowiedzieć adres Rechabilitacji Laserowej? Bardzo proszę o kontakt.
  Grażyna
 • Łupież pstry – wstydliwa infekcja naskórka

  Łupież pstry pojawił się we wrześniu, chyba po solarium. Nie czekałam długo i od razu poszłam do apteki po maść i szampon. Niestety byłam rozczarowana...
  Dorotka
 • Warunki przyjęcia do szpitala psychiatrycznego

  Mój syn ma spectrum autyzmu ,ostatnio przezył silną traume w związku ze śmiercią jego dziadka . Po tym wydarzeniu nie jesteśmy wstanie dac sobie z nim...
  siwi
 • Zespół Reye’a – rzadki, ale groźny

  Mimo całej chorej sytuacji pamiętajcie ze pocis tu jesteśmy i żyjemy spiepszyc wszystko mozna ale po co to najłatwiej złość na innych na chwile moze u...
  Nieszczesliwy

Aktywność fizyczna

Aktywność fizycznaNajbardziej efektywna metoda leczenia otyłości to połączenie diety dostosowanej do stanu zdrowia ze zwiększoną aktywnością fizyczną.

 

Odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne są szczególnie zalecane wszystkim osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Ludzie młodzi i w średnim wieku, którzy są w dobrej kondycji fizycznej, mogą podjąć 20–30-minutowe ćwiczenia tlenowe 4–5 razy w tygodniu.

Przykładami zalecanej tlenowej aktywności są spacery, marsze, biegi, jazda na rowerze, pływanie itp. Początkowy trening dla osób, które nie podejmowały fizycznego wysiłku w okresie ostatnich kilku miesięcy oraz dla pacjentów ze znanymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego oraz w wieku powyżej 40 lat, powinien być bardzo łagodny jak np. 10-minutowy spacer codziennie.

Reklama
Manager biegaczy

 

Pacjentom z grupy wysokiego ryzyka, z rozpoznaną chorobą układu sercowo-naczyniowego, należy indywidualnie i dokładnie zaplanować wysiłek, uwzględniając stan chorego i przyjmowane leki.

Szczupła sylwetka to wynik równowagi między kaloriami spożytymi i spalonymi, dlatego sprzymierzeńcem odchudzania jest wzmożona aktywność fizyczna dzięki której wykorzystujemy więcej kalorii. Gimnastyka pomoże spalić zbędny tłuszcz, ale także zwykłe czynności domowe ułatwiają pozbycie się nadwagi.

 

Przez godzinę tracisz:

 • 105 kcal gotując,
 • 120 kcal prasując,
 • 150 kcal zaścielając łóżka,
 • 200 kcal zmywając naczynia,
 • 250 kcal myjąc podłogi,
 • 300 kcal robiąc zakupy,
 • 300 kcal myjąc okna.


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA