UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Apel kolejny

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam problem z palcem u nogi (boli w górnym lewym rogu).Ostatnio sączyła się ropa, był zaróżowiony i tak przez 8 dni. Stosuję szare mydło z wodą, maść ichtiolową. Proszę o wskazówki

mam synka 4 miesiące i stwierdzono u niego asymetrie nie trzyma prawidłowo główki przechyla ją na bok jak leży na brzuszku i w dodatku nie unosi się na rękach jak leży na brzuszku a jeszcze ma cały czas kurczowo zciśniętę piąstki i mam pytanie czy ta ,,choroba" zalicza się jako niepełnosprawność w jakimś stopniu?

Prosiłabym o interpretacje wyników badań rtg mojej babci (78 l).

Mógłby mi ktoś pomóc z opisem rezonansu żony,