UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Apel

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam 37 lat. Od dwóch tygodni w czasie snu ropieją mi oczy (piasek na rzęsach), a gdy rano wstaje mam opuchnięcia pod oczami. Wcześniej mi się to nie zdarzało. Jakieś dwa tygodnie temu 2,5 letnia córka podczas zabawy kopnęła mnie w lewe oko. To oko mam zawsze mocniej napuchnięte. Czy te worki pod oczami mają związek z wypadkiem podczas zabawy, czy jakaś choroba może tak się objawiać? Dodam, że wczoraj byłam u lekarza, który zauważył szklistość oczu, ale nie zlecił mi żadnych badań, tylko krople do oczu.  Jak krople nie pomogą, mam iść do okulisty, jak to nie pomoże, wrócić do lekarza. Nie da się tego szybciej zdiagnozować?

mam 18 lat i od miesiąca mam stan pod gorączkowy 37.5*C pod wieczór, w nocy i rano spada do 36.7*C Gdy zacząłem chorować poszedłem do lekarza rodzinnego, miałem wtedy kaszel, katar, gorączkę 37.5 i ogólne osłabienie ból stawów i kości. Przepisał mi antybiotyk na tydzień "Amotaks" po tygodniu teoretycznie wyzdrowiałem bo nie miałem żadnych objawów innych prócz gorączka, żadnego bólu, kaszlu czy kataru. Lekarz przepisał mi kolejny antybiotyk na 3 dni tym razem, i tabletki na odporność. Jestem już tydzień po braniu drugiego antybiotyku, czuje sie bardzo dobrze ale nadal mam gorączkę do 37.5*C. Robiłem badania krew i mocz, ale wyniki mam dobre tylko trochę za mały cukier. Miałem robionego rentgena płuc ale też nic nie wykrył. Nie wiem co mam dalej robić.

Jestem miesiąc po całkowitej korekcji nosa ,wciąż utrzymuje mi się obrzęk śluzówki  co utrudnia oddychanie -Jak długo to może jeszcze potrwać, i co robić aby zmniejszyć ten obrzęk ?