UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Gvvvgvvvvvvvgggggghhbgggvvvv"?mmmmmmmmmmmmmmmmmkugfrrhhfhfufjdirnfirjtijtktjtitjtjfjfjfjjfjjfjruruufutururururururuururuurururururhgrhrhrrhyryryryrryr...
  Hhdhdhhe
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Bardzo słaby portal zdrowotny,wynikający ze skromnie dobranej kadry.Nie służy w żadnym wypadku. Zero konkretów tylko odsyłanie do lekarzy do których są takie kolejki. Polacy nic się nie stało.

Gdyby był Pan uważnym Czytenikiem, dotarłoby do Paną, że nie jesteśmy internetową przychodnioą konsultującą indywidualne przypadki i interpretującą konkretne wyniki. Od stawiania diagnozy jest żywy lekarz w gabinecie, on też zleca kuracje i odpowiada na pytania z nią związane. On także i wyłącznie on, interpretuje konkretne, zlecone przez siebie badania. Więc rzeczywiście, Polacy - nic sie nie stało.