UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

biegnij z tym szybko do lekarza!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mój chłopak ma następujący problem. Od jakiegoś czasu łapie go silny ból zatok,jednak po chwili  mu przechodzi i zaczynają mu lecieć łzy. Czy to może być coś groźnego? Prosiłam go żeby poszedł z tym do lekarza ale mówi że nie ma się czym martwić. Czy ma racje ?

Prosiłabym bardzo o pomoc w interpretacji wynikow badan krwi. Wartosci jakie mnie niepokoja i wykraczaja poza norme to:
Eozynofile [tys/µl] = 0,085 (norma 0,1 - 0,5) L
Bazofile [tys/µl] = 0,138 (norma 0 - 0,1)   H
Limfocyty [%] = 45,3 (norma 20 - 45) H
Bazofile [%] = 2,08 (norma 0 - 2) H
Nigdy wczesniej nie chorowalam na nic poza przeziebieniami/grypa.
Jedyne co niepokojacego towarzyszy tym wynikom to ogolnie oslabienie / przemeczenie.
Wiem, ze z samych wynikow ciezko jest okreslic cos jednoznacznego - jednak prosilabym o ogolne opinie na co takie wartosci moga wskazywac i pod jakim katem wykonywac kolejne badania.

Mam spory problem prawie 3 miesiące temu moja córka miała mały wypadek .w Szkole byli na placu zabaw i poszła na karuzele miała długie sznurówki i zaplątały jej sie w karuzele . dość że trochę wykręciło jej noge to sznurówki miała uwiązane wokoło nogi i jak sie karuzela kręciła to sznurówki wkręciły sie  w noge wokoło kostki ... to nie koniec jeszcze dodatkowo wystawała tam śruba która wbiła sie jej w noge i zrobiła sporą dziurę w  nodze . po 2 godzinach pojechaliśmy do ośrodka zdrowia ale tylko pani odkaziła i kompletnie nic z tym nie zrobiła . pomimo iż była  w szarym mydle i miała jakiś preparat antybakteryjny noga nadal sie nie goi zeszła troche opuchlizna z kostki lecz nadal jest dziura w nodze i miejsce wokół ran jest opuchnięte kompletnie nie wiem co mam zrobić

czy ropien po zabiegu wylonienia stomii powstaje na wskutek zadniedban chirurgicznych i czy podanie wytlumaczenia zaistnialej sytuacji oslabionym ukladem immunologicznym jest rzeczywiscie sensowne i rzeczowe?(zakladam, ze pacjenta ze slabym ukladem odpornosciowym nikt by nie operowal zwlaszcza, ze skierowanie na zabieg nie bylo powodowane bezposrednim zagrozeniem zycia) Czy w sytuacji kiedy jest on (ropien) na liscie mozliwych powiklan po tym zabiegu pacjentowi powinno sie od razu zaczac podawac antybityk jako forme prewencji?

Mój tato ma 78lat ostatnio jest ospały,senny brak apetytu, zawsze cieszył się dobrym zdowiem i był w ruchu.Co może być przyczyną takiego stanu?Jakie badania powinien wykonać aby dowiedzieć się co jest tego przyczyną.

Co oznacza sformułowanie "W KT angio  stwierdzono hipoplastyczna śr. poniżej 1mm, drożna ,lewa t. kręgowa." W ostatnich okresie 1roku, nasilają się bóle głowy, wymioty oraz utrata równowagi, jestem ciągle zmęczony , tylko bym, spał , jestem apatyczny, zmęczony.
Czy przyczyna może być schorzenie opisane powyżej.

Witam, chciałam zapytać czy poszerzenie rogu komory bocznej do 24mm u płodu kwalifikuje się na poród przez cesarkę? Jestem w 34tc.