UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Tłuszczaki

  Może musk se,, wycisknoleś"?
  Chelmód
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Chciałam napisać: problem ze szwagierką
  Kami
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Doris ja mam podobny problem, tez z bratową. Pcha się do nas ciągle pod pretekstem pomocy w pracach domowych a tak naprawde nas okrada. Ja nie chce, ż...
  Kami
 • Nowotwory kości

  Witam.. Mój ojciec ma raka kości i, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy ...
  anita

Czas na wizytę w gabinecie

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

od juz jakoś kilku lat mam problem z zimnymi ręcami i stopami,potrafię je mieć lodowate i sine nawet w domu,czasem nie moge nimi ruszać,Czy jest to coś groźnego?

od jakiegoś czasu mam uczucie że moje uszy się zatykają, często więc probuje sztuczek ajk w samolocie tzn dmuchanie przez zatkany nos, ale niestety nie pomagają, tylko chwilowo. Do objawów dodatkowo mogę zaliczyć uczucie wysuszonego gardła i nosa, oraz czasami "szkliste"tzn błyszczące oczy. Co może to oznaczać?

zrobilam sobie morfologie z wymazem krwi,nie zdarzylam isc z wynikami do lekarza i mam pytanie dot.wynikow-czy

Od dłuższego czasu po przebudzeniu odczuwam ból głowy. Jest to dziwne ponieważ trwa kilka sekund do podniesienia głowy lub zmiany pozycji. Trochę się martwię bo jest to swego rodzaju ostry ucisk który naprawdę boli.