UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

dla lekarza leczącego

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większkość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Czy jest możliwe, by u osoby ze stwierdzonym udarem, która jakiś czas po zdarzeniu w miarę samodzielnie funkcjonowała, wystąpiła choroba Parkinsona?

Witam mam problem z zawrotami głowy we wtorek wsiadając do kolegi samochodu gdy ruszył poczułem silne zawroty głowy dzis mam niedzielę i nadal mam zawroty głowy przy zmianach pozycji ciała

mam od 7tygodni suchy kaschel bole wklatce piersiowej, bole w gornej czesci plecow wostatnim tygodniu pojawily sie od czasu do czasu problemy z oddychaniem duschnosci przytym poce sie kiedy jestem na zewnatrz mam problemy z oddychaniem prosze o pomoc jestem leczona na oskrzela preparatem wziewowym o nazwie miflonide 200mikrogram

curka od rana ma zawroty glowy bolace drgajace oczy,dwa tyg temu miala grype ale tez zapalenie ucha lekarz wczoraj stwierdzil ze jest zdrowa a dzis wymiotuje i ma zawroty glowy,laryngolog za trzy dni?

Miałem zabieg prawego stawu biodrowego-endoprotezoplastyka i opada mi prawa stopa-lekarze mówią że został uszkodzony nerw kulszowy strzałkowy jak to leczyć czy będą kłopoty jak długo trzba leczyć.

mam mocny suchy kaszel, czasami odkaszluję flegmę, gorączkę która rośnie, bóle mięśni i stawów, lekki katar, czy to jest zwykłe przeziębienie, angina czy grypa?

Osoba dorosla od wczoraj zazywa teraflu (650mg paracet) goraczkuje od 37,5-38,5 a niedawno 38,9 czy po zazyciu kolejnej dawki teraflu (3*dzien) moze zazyc na zbicie temp ibuprom ile i w jakim odstepie