UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

I znów

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Moja mama od dłuższego czasu skarżyła się na bol dolnej części krzyza gdy pojechała okazało się ze ma zwężenie kręgów 4 i 5 po pewnym czasie zaczęły się bole przy siedzeniu.Przy podnoszeniu Bóg w gore krzyczy z bólu gdy pojechała ostatnio na wizytę z myślą ze dostanie leki lekarz powiedział ze jest z nią bardzo zle tak bardzo się boje nie powiedział co ma na myśli zapytał czy robiła badania ginekologiczne. Co moze to oznaczać? Dodam iż lekarz dal jej zastrzyki i po świętach  ma się zgłosić i jeżeli nie będzie lepiej wyśle ja na oddział boje się ma zaledwie 39 lat. A bol jest nie do wytrzymania nawet siedząc ma bóle. Tylko jak leży nic ja nie boli. Co moze być przyczyna.

`Mój problem jest taki,że po zjedzeniu pomidora mam mdłości a raz nawet zwymiotowałam co prawda ketchup i zupę pomidorową lubię ,ale pomidorów nie jem od  urodzenia. Ostatnio mama dała mi do spróbowania(umówiłyśmy się ,że niestety będę musiała spróbować przynajmniej plaster pomidora co 5 lat) i od razu miałam mdłości i zwymiotowałam plaster pomidora zanim trafił do żołądka. Czy to może być alergia lub uczulenie?

mam 15 lat. Odkąd skończyłam 10 lat co jakiś czas boli mnie brzuch, a dokładniej pod lewymi żebrami. Ból nie promieniuje jest zawsze w tym samym miejscu. Czasami tylko się nasila. Ostatnio miałam robione badania i wszystko było dobrze tylko OB było zwiększone do 35, a po za tym nic. Co to może być?