UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

I znowu nie ten adres

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

mam 11 lat i zauważyłem rok temu na swojej skórze czarną kropkę.
zdarła się trochę później, strup był podobny do łuski.
po paru dniach postanowiłem zedrzeć strup jeszcze raz.
Zdarłem go, i zauważyłem biały płyn, wyglądający jak ropa.
użyłem wody utlenionej aby odkazić miejsce, i zakleiłem plastrem.
Plaster później się odkleił, a ja po kilku dniach znowu rozdrapałem strup. Tym razem zauważyłem po zdarciu strupa coś wyglądającego jak żółte kulki. czy może ktoś wie co to jest? bardzo sie boje.
pomocy!

Obecnie jestem w 7 miesiącu ciąży i zauważyłam wzrost owłosienia w miejscach, w których wcześniej nie występowało ( klatka piersiowa, broda, i taki pasek od pachy po szyję - lekki czarny meszek).  Dodam, że jestem brunetką i mam spore owłosienie nóg, rąk, wąsik i troszkę na brzuchu. Jednak zaczął niepokoić mnie ten wzrost owłosienia w innych miejscach. Czy po ciąży jest szansa na zniknięcie niechcianych włosków, bądź ich rozjaśnienie?
Przed ciążą byłam u endokrynologa i tarczyca oraz wyniki TSH były ok. Miesiączki zawsze miałam regularne, więc nie dostałam dalszego skierowania do ginekologa.  Pani endokrynolog stwierdziła, że taka moja uroda.

mam od 2 misiecy bol dwoch jader nie moge chodzic jak mam ten bol -co mi jest i co mam robic ?

Bardzo proszę o informację czym są zmiany degeneracyjne z liniowym zwapnieniem części przedniej obrąbka stawu biodrowego i jak jest to leczone.

od kilku tygodni mam dziwne bóle w prawym boku ( żebra i pod żebrami) . Miałam robione w kwietniu USG i nie wykazało niczego niepokojącego , badania krwi także w normie. dodam że panicznie boję się różnego rodzaju chorób, ciągle myslę,ze moge być chora na jakiś nowotwór. Czy to może być coś poważnego ? prosze o odpowiedź, dodam że mam 20 lat

Mam takie pytanie bo miałem założony gips ponieważ miałem pękniętą kość palca wskazującęgo w prawej ręce który miałem nosić do wizyty u chirurga do dnia 9.07 gdy 7.07 miałem mistrzostwa Polski i na miejscu ratownik mi ściągnął gips to czy mogę iść dnia 9.07 na wizyte do chirurga i czy nie będzie z tym żadnego problemu że sciągneli mi tam gips