UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

I znowu ponawiamy prośbę!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam zasinienie na palcu stopy już ponad rok palec ciepły czyli jest krążenie wrażliwy bo czuje kłucia igłą jakiś rok temu uderzyłem nim w kant nogi od stołu zasinienie występuje za paznokciem ok 3 cm i do tej pory tak zostało cukier badam w miarę możliwości ostatnio tuz po świętach na czczo miałem 107 7 godz po posiłku  z tym że piłem alkohol  i sobie mocno podjadłem w tym i słodyczy ważę 120 kg wzrost 183 cm i właśnie zacząłem dietę  co to może być a jeszcze wspomnę o swędzenie stóp w okresie letnim oraz dłoni z czego zauważyłem że jeśli idzie od łonie to swędzenie wróciło po założeniu złotej obrączki no bo jak święta i w ogóle

Od kilku dni bardzo mnie czyści i kał bardzo śmierdzi. Dwa razy mnie również mdliło, ale nie wymiotowałem. Co to może być?

Proszę mi doradzić skutecznego lekarstwa na tworzącą się w gardle gęstą flegmę.kturą
 trudno odkaszleć.brałem Antybiotyk,Sal Ems,.Pektobonisol,Mukosolwam,inic mi nie pomaga.