UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

idź z tym do Przychodni

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Wczoraj podczas kąpieli wyczułam w odbycie niewielki guzek, nic mnie nie boli, nie ma swędzenia, żadnej krwi ani w stolcu ani na papierze czy bieliźnie. Nie mam siedzącego trybu życia, dużo się poruszam. Czy to mogą byc hemoroidy?

Oto niektóre wyniki
krwinki białe 3,50, czerwone 4,12, MCHC 35,1, płytki krwi 255,
%pozostałych WBC 14,7%,
% neutrocytów 44,1%,
liczba neutrocytów 1,5
Zmartwiłam się, dlaczego tyle nieprawidłowości? Mam 56 lat. Gdy robiłam badanie miałam przewlekłe zapalenie gardła i krtani. Od kilku tygodni. Ale leków żadnych nie brałam oprócz wit A+E. Choruję też na rozstrzenie oskrzeli ale dotychczas  oprócz niewielkiego kaszlu bez objawów. Leków nie biorę. Jestem alergiczką i mam katar sienny. Proszę o podpowiedź co powinnam zrobić, może jakieś badania dodatkowe.

Przy badaniu ginekologicznym p.dr.wykryła mi widoczny na przedniej ścianie mięśniak 12x8 mm na wysokości szyjki macicy Endometrium7,6mm o niejednorodneej echogeniczności /obraz sugeruje obecność polipa endometrium 8mm/  Mam 45 lat chciałam się dowiedzieć czy muszę usuwać całą macicę i czy po usunięciu nie będę tyła!

Byłam już kiedyś z tym u lekarza jednak ten stwierdził podejrzenie żylaka i zbagatelizował sprawę mówiąc że w niczym nie powinien przeszkadzać. Jednak już sama nie wiem, podczas wypróżniania (i nie tylko) sprawia mi ból, a poza tym zauważyłam rankę na tym w której środku jest maź konsystencji śluzu i krwi. Dodam, że występują niekiedy krwawienia podczas wypróżniania.Nie mam pojęcia czy to napewno jest to co niby stwierdził lekarz..