UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde
 • Kiedy można orzec ubezwłasnowolnienie

  Witam
  Od dłuższego czasu żona zaciąga długi i bierze pożyczki. Dwa lata temu zrobiłem rozdzielność majątkową. Pomimo tego nadal zaciąga długi. Byliśmy ...
  M
 • Jak długo gotować wodę, by nie pogorszyć jej smaku...

  Obecnie w wodociągowej wodzie jest stosunkowo mało fluoru, bo wodę czyści się ozonem i w ogóle bardziej przyjaźnie. Ozon dość szybko się rozkłada, wię...
  Pawcio

Imbir a profilaktyka raka jelita grubego

Imbir a profilaktyka raka jelita grubegoWyniki badań naukowców z University of Michigan Medical School dowodzą, że dobroczynny wpływ na nasze zdrowie mogą mieć potrawy zawierające imbir. Ta lecznicza roślina może obniżyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.

 

Piętnastu ochotnikom przez 28 dni podawano codziennie 2 gramy suplementu z imbirem. Po tym okresie zaobserwowano, że zmniejszyły się u nich objawy zapalenia okrężnicy w porównaniu z osobami, które w tym czasie otrzymywały placebo. Właśnie to schorzenie łączone jest z pojawieniem się raka jelita grubego.

Specjalizująca się w medycynie naturalnej Suzanna Rick, która brała udział w badaniu, komentuje: „Będzie rosło zainteresowanie takim rozwiązaniem; ludzie szukają metod profilaktyki nowotworów, które są nietoksyczne i mogą w sposób wydajny podnieść jakość życia”.

Wyniki badań opublikowało pismo „Cancer Prevention Research”, wydawane przez American Association for Cancer Research.

 

Źródło: Telegraph.co.uk


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA