UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

indywidualne zapytania do lekarza leczącego

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od jakiegos czasu staramy sie z mężem o dziecko. Pani doktor przepisała mi luteine. Od razu po pierwszym cyklu jej stosowania nie dostałam okresu, a  w zamian za to bardzo bolał mnie spód brzucha i miałam brązowe plamienia.  Zrobiłam test i wyszedł słabo dodatni.Poszłam do lekarza, który stwierdził że cos jest ale jest za wczesnie by stwierdzic ze to jest ciąza, po jakims czasie powtorzyłam test i wyszedł dodatni wiec udałam sie do lekarza w celu potwierdzenia, ale pani doktor powiedziala mi ze ona nic nie widzi choc endometrium ma 22 mm.  czy któś może mi powiedzieć o co chodzi bo bardzo się martwię

Moje dwumiesięczne dziecko ma mega apetyt,potrafi zjeść nawet 210ml mleka modyfikowanego,średnio je 180-210ml 5 razy dziennie. Przebywam w WIELKIEJ BRYTANI i tu specjaliści doradzają dawac dziecku ile chce i zwiększać dawkę wraz z jego apetytem(ma zostawiać troche mleka a nie opróżniać butelkę). Czy to oby zdrowe?porównując do innych dzieci mój syn zjada niekiedy dwa razy więcej niż inne szkaby. Czy to normalne?

byłam w 7 tyg ciąży jednak poroniłam 10 dni temu. Proszę o informację czy mam się martwic poziomem PRL która w 4 dni temu wynosiła 750 a 2 dni później 710? norma jest do 550? przed ciążą była prawidłowa?