UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Kolejna dawka pytań, na które nie możemy z przyczyn oczywistych odpowiedzieć.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Wczoraj opalałam się na balkonie z jakąś godzinkę bez czapki. rano obudziłam się z bólem głowy ale powoli przechodzi. dziś opalałam się już z nakryciem głowy pół godzinki. czy mam udar?

Mam problem na moim penisie pod skórką ostatnio wyskoczył mi tak jak by bąbel wygląda to jak odcisk ale nie jestem pewny ma to kolor czerwony tak jak penis , od tego lekko mnie zaczyna boleć brzuch i penis .. nw co z tym mam zrobić .. czy mogę jakoś to usunąć ?

Chciałbym zapytać, co Państwo sądzą o tym zdjęciu rentgenowskim klatki piersiowej.

Mam powiększone węzły chłonne pachwinowe ( obok nóg). Odczuwam także ból w nodze, który promieniuje od biodra do kolana, kiedy staję na nodze. Mam również problemy z układem pokarmowym (zaparcia, wzdęcia). Jeżeli chodzi o wyniki krwi, mam obniżone neutrofile (2,19 tys. norma 2.50) oraz eozynofile (0,08 tys. norma 0.10), a także podwyższone monocyty (12,8%, norma do 10%) oraz bazofile (1,3%, norma do 1,0). Mam 21 lat.


Dokucza mi świąd odbytu od 6 miesiecy bez przerwyWykryto glistę i po 1 kuracji nadal była,po 2 kuracji wyniki ujemne.Chirurg nie stwierdził hemoroidów ani mechanicznych podrażnień,przetokę lub szczelinę wykluczam gdyż świąd jest tylko przy wejściu odbytu i nie mam żadnych innych objawów. Smarowałam wieloma maściami.Jedyne co dalo troche poprawy to dieta w ktorej wykluczam drożdze, nabiał,pszczenne przetwory,słodycze ,cukier ,alkohol itd... lecz nie ma całkowitego zaniku świądu. Zrobilam posiew kału w kierunku grzybów drożdżopodobnych lecz nie wyhodowano nic. Chciałabym żyć normalnie i znalezc przyczyne jakie jeszcze moga byc powody swiadu? Mam upławy od zawsze nie wiem cyz maja na to wpływ oraz na cukrzyce nie choruje,prosze o pomoc .

Mam pytanie od ponad roku staramy sie z mężem o dziecko  ale bez skutku ja robiłam badania i sa dobre teraz mąż zrobił badania testosteronu wolnego i stężonego i chcemy aby zinterpretować wynik.

Witam mam 24 lata i cierpie na pewną dolegliwość a mianowicie bolą mnie stopy po dłuższym wysiłku ( praca stojąca ) od ponad roku praktycznie siedziałem w domu byłem odcięty od świata nigdzie nie wychodziłem z powodów osobistych... teraz zaczełem pracować i praktycznie jestem po 12-15 godzin na nogach po czym odczuwam ból stóp ( podeszwa ) w 2 pierwsze dni nie boli tak bardzo ale odczuwalnie po nastepnych takich 1-2 dniach coraz to bardziej, uciążliwie ;/ na nastepny dzien przechodzi lecz za to z dnia na dzien coraz szybciej stopy bolą tyle dobrze ze po tych 3-4 dniach pracy mam 2-3 odpoczynku i potem znowu to samo ;/ i tu moje pytanie czy to coś złego?? mam się bać?? czy po prostu doskwiera mi ból ze względu na brak ruchu przez ponad rok dodam że sprawdzałem poziom cukru i mam go w normie fakt faktem troche przytyłem ale nigdy mi takie coś nie doskwierało, POMOCY

Witam mialam operacje 2 lata temu kolana lewego wstawiono implant 1 rok temu kolana prawego implant i 2 razy zastrzyk  w kregoslup mambule lewej nogi i kolana a operacja byla 2 lata temu czy to spowodowane moze byc zastszykiem w kregoslup bardzo mnie boli kregoslup tam gdzie robili zastrzyk nie moge chodzic odejmoje mi lewa noge i po 1 godzinie o kulach chodzenia jusz dalej nie moge isc i bardzo jest silny bul kregoslupa i lewej nogi jestem na morfinie bo nie wytrzymuje bulu mialalm teraz 2 razy sterydy w kregoslup i jest gorzej nie pomogly czy moge podac o odszkodowanie lekarza do pracy nie wruce bo jusz sama wiem ze nie dam rady.

wczoraj odebrałam swoje wyniki badań morfologii. Wszystkie wyniki krwi są w normie, oprócz eozynofili (1,26 przy normie 0,04-0,40) i gran. kwasochłonnych (14%, norma 0-5). Leukocyty są w górnej granicy normy - 9,3. CRP, OB i inne wskaźniki są w zakresie normy. Czy powinnam się niepokoić wysokim wynikiem eozynofili, co należy zrobić w tej sytuacji? Ja sama dobrze się czuję, nie mam żadnych dolegliwości, jedynie choruję na colitis ulcerosa, aktualnie jestem w stanie remisji. Pozdrawiam i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.