UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Kolka jajowodowa i jądrowa

Przy takich dolegliwościach ataki są związane z narządami rozrodczymi, wynikają z zaburzeń ich funkcjonowania i zawsze wymagają konsultacji lekarskiej. Kolka jajowodowa jest to krótkotrwały gwałtowny ból (często o charakterze nawrotowym) w okolicy jajników, promieniujący w dół do podbrzusza, do góry pod żebra lub do pleców (do łopatek). Może być objawem przewlekłego zapalenia jajowodów lub ciąży pozamacicznej.

 

Charakterystyka

W kolce jądrowej ból ma charakter ostry, z promieniowaniem do uda i okolicy lędźwiowej. Zazwyczaj jest wynikiem uwięźnięcia przepukliny mosznowej bądź skrętu jądra.

Reklama
Reklama

 

Leczenie

W obu wyżej wymienionych kolkach często konieczne jest leczenie operacyjne.


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA