UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Gvvvgvvvvvvvgggggghhbgggvvvv"?mmmmmmmmmmmmmmmmmkugfrrhhfhfufjdirnfirjtijtktjtitjtjfjfjfjjfjjfjruruufutururururururuururuurururururhgrhrhrrhyryryryrryr...
  Hhdhdhhe
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Migrena zwiększa ryzyko wystąpienia depresji

U kobiet, które cierpią na bóle migrenowe, występuje o wiele większe ryzyko pojawienia się depresji – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez University of California w Los Angeles (UCLA) wśród 36 tysięcy kobiet.

 

 

Okazało się, że tym z pań, które miały za sobą walkę z migreną albo wciąż miewały silne bóle głowy, w ciągu 14 lat groziło o 36 procent większe ryzyko zachorowania na depresję. Uczestniczki badania nigdy wcześniej nie cierpiały na to schorzenie. Wszystkie były obserwowane przez 14 lat. W tym czasie prawie 4 tysiące z nich miało epizod depresyjny.

Reklama
Reklama

 

Według naukowców aż 6,5 tysiąca pozostałych kobiet chorujących na migrenę obecnie lub w przeszłości może zachorować na depresję. Większe ryzyko (43 proc.) występowało u kobiet, które cierpiały na tak zwaną migrenę z aurą. U tych, które chorowały na migrenę bez aury, ryzyko wynosiło 29 procent.

 

Źródło: telegraph.co.uk


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA