UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mimo wielokrotnych naszych apeli, Państwo z uporem ślecie tego typu listy...

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Jak się ma EKG do wyników badania krwi? Ostatnim czasem nie czuje się dobrze, zasłabłam na zajęciach fizycznych co nigdy mi się nie zdarzało, jestem osłabiona, momentami jak się czegoś nie złapie czuje jakbym miała upaść, robi mi się słabo, czuje jakby bicie mojego serca nie zgrywało sie z oddechem. Mam wysokie tętno trochę powyżej 90 a ciśnienie 90/60 pare. czasem odczuwał nie przyjemne kłucie w piersi, EKG wyszło mi V5 ujemne inne nie wiem, gdyż lekarz tylko przeleciał o o tym mnie poinformował. Zleciła badanie krwi cukier, żelazo, OB i TSH (OB - 2 Żelazo -97,0 TSH -2,417 Cukrzyca 126 mg/dl) na inne nie spojrzała...a mam literkę L przy: Limfocyty, Eozynofile. Literkę H przy: Hematokryt i Neutrofile. Na ostatniej stronie (str3) piszą nieprawidłowa glikemia na czczo: 100-125 mg/dl, wskazane wykonanie testu OGTT. Naprawdę nie czuje się najlepiej, ale moja lekarka stwierdziła, iż morfologia/krew w normie to jest okej, ale co z nieprawidłowym EKG?

proszę o interpretację wyniku USG tarczycy

d 5 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Po 4 latach musiałam zmienić tabletki 2-krotnie, bo skarżyłam się na brak libido. Obecnie biorę 4 opakowanie YAZ. Libido jak nie było tak nie ma. Na dodatek całą twarz, dekolt i plecy wysypały mi pryszcze, od dłuższego też czasu włosy zaczęły mi wypadać, stały się cienkie i szybko się przetłuszczają, a w nocy oblewają mnie poty.