UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Mimo wielu apeli Panstwo dalej przysyłacie zapytania, na które nie możemy odpowiedzieć z przyczyn oczywistych. Ale o tym niżej.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Jestem mamą prawie 16 miesięcznej Tośki. Niepokoi mnie jej zachowanie. Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieckie, bawi się ładnie, ciągle biega i śmieje. Lecz są rzeczy, których po prostu nie chce robić. Nie pokaże gdzie ma nos, oczy, usta itp. nie zawsze reaguje na swoje imie... Gdy coś do niej mówię to fakt, śmieje się, słucha jak się do niej mówi. Ale bardzo martwi mnie to, że nie pokazuje części ciała. Czy to coś złego? Czy to może być autyzm? Dodam, że jak jesteśmy na spacerze biega, igląda drzewa, patrzy na niebo, jak ktoś przechodzi to się za nim ogląda, słucha jak mowi cos do niej babcia, czy ja. Nie wiem co robić.

choruję na bulimię od 13 r.ż. Obecnie mam 22 lata. Wciąż mam nawroty choroby... Czy ośrodek sytości może się trale uszkodzić? Czy można to jakoś zbadać? Praktycznie po każdym posiłku czuję głód, mimo tego ze zjadłam dużo, a wszyscy znajomi z którymi jem są bardzo najedzeni...

Od kilku miesięcy doświadczam bólu w klatce piersiowej, ból jest sporadyczny najczęściej po wysiłku fizycznym lub gdy śpię całą noc na boku. W momencie gdy przeskoczy mi w mostku ból ustępuję, towarzyszy temu odgłos chrupnięcia. Takie chrupnięcie występuje także często podczas kichnięcia. Ból jest najbardziej odczuwalny wtedy gdy chciałbym ścisnąc wyciągnięte przed sobą ręce na wysokości k. piersiowej

dostałam opis  od ginekologa, w którym jest napisane ,

Biorę:
ACARD 75 mg                        BETO 50 ZK                         LORISTA 50 mg   DIAPREL MR 60mg ATORIS 40 mg         
Mam pytanie -

od 6 dni mam straszne bóle karku i między łopatkami, te bóle sa najbardziej mocne w południe i nocami, pracuje przed komputerem 8 godzin i wiadomo nie siedze w tej samej pozycji bo sie nawet nie da, więc nawet nie wierze ze to może być przez to, biorę tabletki przeciw bólowe i maść ale to i tak nic nie pomaga a ból jest okropny, jak temu zapobiec i co mi moze dolegać?

Wczoraj przy szczotkowaniu zębów nieszczęśliwe z dość dużą siłą trafiłem szczoteczką w więzadło pod językiem, które od dzieciństwa mam zbyt duże. Więzadło to tak jakby 'rozpołowiło się' po całej długości od góry do dołu i lekko poszarpało przy języku i dziąśle. Wystąpiło krwawienie na ok. 15min i spuchło - aż do dziś. Czy po czasie zrośnie się wszystko samo dobrze? Czy nie będzie problemu z śliniankami? Czy po tym wydarzeniu mogę nadal poddać się zabiegowi podcięcia więzadła?