UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

na takie opytania nie odpowiemy.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

mam 21 lat. w czerwcu miałem wypadek w w którym doszło do uszkodzenia cewki moczowej a dokładnie do jej złamania w efekcie w szpitalu został założony mi cewnik nad łonowy i dostałem skierowania do UMC w Gdańsku operacja miała się odbyc za trzy miesiace w tym czasie posiadałem normalny zwod ( stawał mi ) teraz mineło juz 23 dni po operacji operacja sie udała okazało ze był nie wielki fragmet pekniety i nie trzeba było przeszczepiac miesnia z buzi do cewki moczowej wystarczylo wyciac zabliźniony kawałek naciogneli i zeszli dzis mineło 23 od dnia operacja po 14 dniach został wyciogniety cewnik z penisa i szwy po operacji. i mam takie pytanie nie mam czucia w mosnie czy to przez to penis mi nie staje czy to jest efekt uboczny po operacji rekonstukcji cewki moczwej.

Mam 17 lat i jestem kobietą. Od dłuższego czasu (ponad tydzień) męczą mnie bóle głowy. Raz są naprawdę mocne, innym razem lekkie. Do tego szumi mi w uszach i bolą mnie stawy. Są takie dni, kiedy całe przesypiam a innym razem nie mogę przespać dłużej niż 2h. Pocę się bardziej niż kiedykolwiek chociaż moje ciało jest zimne. Mam wahania humoru i często płaczę. Co mi może dolegać?
od około 2 miesięcy cierpię na ból dosłownie jednego kręgu piersiowego( na końcu tego odcinka). Ból występuje przy dotyku kręgu, gdy kręgosłup jest wyprostowany. Gdy pochylam się do przodu i dotykam kręgu- bólu nie ma. Ból pojawia się także nieraz w nocy, gdy przebudzam się, śpiąc ułożona krzywo. Poza tym nie ma żadnych innych dolegliwości. W wakacje chodziłam trochę po górach, kilkakrotnie podnosiłam też coś ciężkiego. Mam stwierdzoną w szkole podstawowej skoliozę. Obecnie mam 24 lata. Badania morfologii- w porządku, jedynie nieznacznie podniesiony wskaźnik monocytów( o 0,9%) w rozmazie z automatu( nie manualnym).

W badaniu PO2 mam wynik ponizej normy - 65,0 mmHg ; tCO2 - powyżej normy 26,5 mmol/l. Pozostałe wyniki sa w normie.