UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Na te pytania odpowie wyłącznie lekarz po indywidualnej wizycie w gabinecie

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam na skorze a dokladniej na brzuchu kilka okolo 6-8 takich guzkow jakby wypukly pieprzyk jest to grobosci okolo 1-2 mm i szerokosci 5-6mm czy moge zrobic zdjecie i wyslac emailem? prosze o odpowiedz

Od jakiegoś czasu mam na plecach wyczuwalnego podskurnego guza ,a  od tygodnia zaczął mnie boleć przybiera różny kolor od ropnego po fioletowy albo z czerwoną otoczką ,boli swędzi, szczypie ciągnie , co to jest , teraz wygląda jak po ściągnięciu banki

Używam plastrów antykoncepcyjnych Evra .Plaster przyklejam co poniedziałek a potem tydzień przerwy.Zapomniałam przykleić trzeci plaster co wywołało  miesiączkę.Czy mam przykleić teraz plaster który mi został ,czy  zrobić tygodniową przerwę i zacząć cykl od nowa.

Byłam we wczesnej ciąży niestety doszło do poronienia po którym przeszłam zabieg. lekarze powiedzieli mi zeby starać sie o kolejne dziecko musimy odczekac ze 3 miesiące. natomiast wtedy w ogole o tym nie myslałam, a dzis nurtuje mnie pytanie po jakim okresie moża uprawiac sex? tak żeby było to dla mnie bezpieczne. i czy do pierwszego okresu (o ile jest to dopuszczalny termin)trzeba używać zabezpieczenia?