UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Na te pytania odpowie wyłącznie lekarz po indywidualnej wizycie w gabinecie

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam na skorze a dokladniej na brzuchu kilka okolo 6-8 takich guzkow jakby wypukly pieprzyk jest to grobosci okolo 1-2 mm i szerokosci 5-6mm czy moge zrobic zdjecie i wyslac emailem? prosze o odpowiedz

Od jakiegoś czasu mam na plecach wyczuwalnego podskurnego guza ,a  od tygodnia zaczął mnie boleć przybiera różny kolor od ropnego po fioletowy albo z czerwoną otoczką ,boli swędzi, szczypie ciągnie , co to jest , teraz wygląda jak po ściągnięciu banki

Używam plastrów antykoncepcyjnych Evra .Plaster przyklejam co poniedziałek a potem tydzień przerwy.Zapomniałam przykleić trzeci plaster co wywołało  miesiączkę.Czy mam przykleić teraz plaster który mi został ,czy  zrobić tygodniową przerwę i zacząć cykl od nowa.

Byłam we wczesnej ciąży niestety doszło do poronienia po którym przeszłam zabieg. lekarze powiedzieli mi zeby starać sie o kolejne dziecko musimy odczekac ze 3 miesiące. natomiast wtedy w ogole o tym nie myslałam, a dzis nurtuje mnie pytanie po jakim okresie moża uprawiac sex? tak żeby było to dla mnie bezpieczne. i czy do pierwszego okresu (o ile jest to dopuszczalny termin)trzeba używać zabezpieczenia?