UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Serwatka: znakomita dla zdrowia

  To jest nie prawda ze noe moze pan tolerpwac serwatki . Moze to pic kazdy bez wzglendo na dolegliwosci czy chorobe
  Wanda
 • Błonnik i przyjazne bakterie

  Brałam błonnik razem z probiotykiem acidolac, żeby poprawić perystaltykę jelit i pozbyć się przykrych i strasznie uciążliwych zaparć. Powiem szczerze,...
  chmura
 • Przedwczesny wytrysk – wstydliwy problem

  Jakbym czytał o sobie ;) Na początku lekarz dał mi viagrę, ale i tak kazał brać po pół tabletki, więc przerzuciłem się na te tabletki, co Ty, żeby nie...
  bartolo
 • Dyspepsja, czyli niestrawność

  " Oprócz zmian w sposobie odżywiania pacjent powinien przyjmować leki hamujące wydzielanie kwasu solnego"
  ???
  Przy niestrawności, kiedy ewidentnie brak ...
  Sal

Nadchodzi wiosenna alergia!

Nadchodzi wiosenna alergia!Pogoda za oknem robi się coraz bardziej wiosenna, a wraz z nią rozpoczyna się sezon alergiczny. Zaczynają pylić drzewa, a wkrótce się do nich dołączą trawy i zioła.

 

– Większość kojarzy początek sezonu alergii z kwitnieniem drzew i roślin, ale w rzeczywistości ten trudny okres nadchodzi wcześniej – gdy pąki pojawiające się na gołych gałęziach drzew zaczynają rozsiewać pyłki – mówi dr Kristin Carel. – Osoby cierpiące z powodu alergii na pyłki mogą już wtedy odczuwać pierwsze symptomy i powinny robić wszystko, by je zminimalizować.

Reklama
Reklama

 

Oto kilka porad, jakich dr Carel udziela alergikom na progu trudnego dla nich czasu:

 • Musisz dokładnie wiedzieć, na co jesteś uczulony. Udaj się do alergologa i zrób sobie testy, aby określić jakie pyłki lub inne alergeny (pleśń, sierść zwierząt itp.) wywołują u ciebie reakcję alergiczną. Dzięki tej wiedzy możesz z pomocą lekarza opracować lepszy plan walki z alergią.
 • Zacznij już przyjmować leki antyalergiczne. Czy korzystasz ze sprayów do nosa, czy z leków doustnych – zacznij je przyjmować, zanim wystąpią symptomy alergii. Dzięki temu zmniejszysz dokuczliwość objawów, gdy już się pojawią.
 • Bądź konsekwentny. Bierz leki zgodnie z zaleceniami lekarza. Przewlekle przyjmowane leki działają lepiej, gdy są przyjmowane regularnie, a nie tylko w celu doraźnego zapobieżenia objawom.
 • Pomóc mogą ci płyny do płukania i nawilżania nosa. Wiele osób, które cierpią z powodu kataru alergicznego, astmy alergicznej lub innych problemów z płucami, ma również kłopoty z nosem i zatokami. Wydzielina z nosa i zatok może sprawić, że katar i astma będą bardziej dokuczliwe, zwłaszcza nocą. Roztwór wody morskiej lub nawilżacz do nosa pomogą w walce z tymi objawami.
 • Każdego dnia sprawdzaj stężenie pyłków w powietrzu. Jeżeli jest ono wysokie, staraj się nie otwierać okien, aby zminimalizować działanie alergenu na twój organizm. Gdyby jednak przyszło ci spędzić dużo czasu na dworze, po powrocie do domu weź prysznic, aby spłukać pyłki, które osiadły na twoim ciele. Dzięki temu z pewnością będziesz lepiej spać.

 

Źródło: http://www.physorg.com


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA