UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Nasz apel po raz kolejny!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od roku męczą mnie przykre dolegliwości, które z czasem przybierają na sile. Mam zaledwie 17 lat i naprawdę bardzo mi to przeszkadza. Zdarzają mi się zawroty głowy, którym zazwyczaj towarzyszy szybki puls - ponad 100 - nie związany z wysiłkiem fizycznym, mdłości, bóle żołądka, ucisk w klatce piersiowej, drżące ręce, osłabienie, napady złości, częste wahania nastroju, uczucie oddalenia (dźwięki wydają mi się odległe).

Otóz pierwszą miesiączkę dostałam w 6 klasie, czyli mając jakieś 12 lat. W wieku 15 zachorowałam na anoreksję. Oczywiście miesiączka zniknęła. Teraz mam prawie 19 lat. Od pół roku mam już dobrą wagę, odżywiam się dobrze. Ale miesiączki dalej nie mam. Czy jest możliwość, że zajdę w ciąże. Nie planuję na razie dzieci, dlatego zastanwiam się czy powinnam się zabezpieczać i czy w ogóle jest szansa, że bez miesiączki zajdę w ciąże.