UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

nie marnuj czasu i zdrowia

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od tygodnia męczy mnie duszący, i mokry kaszel. Dodatkowo dziś zauważyłam, że wydzielina odrywająca się podczas kaszlu ma lekko żółty kolor. Dziś też udałam się do lekarza, został mi przepisany antybiotyk ROLICYN. Niestety o kolorze wydzieliny, nie zdążyłam poinformować lekarza, gdyż wystąpiła ona po południu. Czy to oznacza, że mój kaszel ma podłoże bakteryjne?

. Na czczo mój cukier wyniósł 150, a po wypiciu 50g glukozy po godzinie wynik pokazał 78... Jestem w 25 tygodniu ciąży. Czy taki wynik jest w ogóle możliwy, czy możliwe jest, że w laboratorium popełniono błąd?


3 miesiące temu na skutek kontuzji doznałem złamania obojczyka prawego oraz lewej kości przedramienia. Miesiąc gipsu, rehabilitacja i tak dalej sprawiły, że ręce osłabły.
Teraz, 3 miesiące po kontuzji powoli wracam do normalności. Ciężarki, zdarza się coś podnieść. Obawiam się o obojczyk. Oto ostatnie jego zdjęcie jakie zostało wykonane 2 tygodnie po złamaniu:  http://scr.hu/0bir/wz0qr Od sierpnia chcę wrócić do sportu, a dokładniej do klubu piłki nożnej.
Zastanawiałem się nad jakimś stabilizatorem na obojczyk, ale to raczej nic nie da, a może przeszkodzić. Czy jest to odpowiedni czas aby wrócić do sportu? Jak się do tego przygować

mam 19 lat. Od kilku dni czuje straszne drętwienie lewej dłoni, po kilku minutach staje się ona blada i zimna. Dużo się stresuje czy to może być powód tej dolegliwości?