UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Nie marnujmy czasu!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Ostatnio zauważyłem na moim języku takie ślady
 http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img834/5594/jo2d.jpg . Odczuwam pieczenie na języku głównie podczas palenia. Co to takiego? Czy powinienem pójść do lekarza.

Borykam się z problemem nieświeżego zapachu z ust, gęstą śliną (lekka trudność przełykania), białym nalotem na języku oraz powstawaniem "czopików ropnych" (które co jakiś czas wypluwam). Rozmawiałem z rodzicami na ten temat i powiedzieli mi, iż problem nieswiezego oddechu dokucza mi od dziecka. Z relacji mamy miałem robione "jakieś" badania włączając USG jamy brzucha lecz nic to nie wykazało. Było to mniej więcej 15lat temu. Jakis czas temu zdałem się na odwagę i udałem się do lekarza pierwszego kontaktu, który wg mnie chciał się mnie jak najszybciej pozbyć i stwierdził reflux. Przypisał mi tabletki (nazwy nie pamiętam), na których było odznaczenie P20 (jak dobrze pamiętam), na okres 2 tyg. i to wszystko. Nieświeżość wyczuwam w tylnej partii jamy ustnej. Z racji tego, iż nie jestem specjalistą nie mam pojęcia czy ognisko pochodzi z okolic gardła czy żołądka. JAK SIĘ LECZYC?

A co się stanie jak ktoś nie wyrazi zgody na zabieg przepukliny jakie jest zagrozenie

Mam 15 lat i od pewnego czasu(jakoś tak w maju) bolą mnie okolice przy wystającej części kości biodrowej i lewej i prawej, raz w tym samym czasie, raz na zmianę. Po mocnym wysiłku, często po wf w szkole, jak i dłuższych zabawach z psem bolały mnie. Nie jestem pewna, ale moim zdaniem mogło to się zacząć od jednej z moich jazd konnych. Gdy jeździłam ćwiczebnym musiałam mocno pracować biodrami, utrzymać się w siodle, podczas gdy koń podrzuca jeźdźca, w pewnym momencie złapał mnie ostry ból, myślałam, że to coś w rodzaju skurczu, więc nie zwróciłam na to uwagi. Zdarzyło mi się tak jeszcze chyba 1 raz. Może coś nadwyrężyłam?

Mam 14 lat jestem dziewczyną mój wzrost to 163cm ważę 58.
Wakacje,czas w którym większość osób robi sobie nadzieje na lepszą sylwetkę,samopoczucie ogólnie zmiany.. Od początku wakacji już biegam z godzinkę od godziny 6 potem na godzinę 9 idę na trening pływacki który trwa 2 godziny)potem odpoczynek w domu może parę brzuszków i potem idę biegać i tak codziennie prócz weekendu. W weekend basen jest nieczynny dlatego robię różne ćwiczenia i jeżdżę na rowerze,bądź na rolkach. Problem mam z odżywianiem się zupełnie nie wiem co jeść kiedy i jaką ilość,zazwyczaj nic potem nie jem i jestem głodna,nie wiem co mi jest potrzebne. Proszę o pomoc

Witam, od 10 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, niestety bez rezultatów. Mąż robił badanie nasienia, oto wyniki: BADANIE MAKROSKOPOWE NASIENIA