UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Tłuszczaki

  Może musk se,, wycisknoleś"?
  Chelmód
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Chciałam napisać: problem ze szwagierką
  Kami
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Doris ja mam podobny problem, tez z bratową. Pcha się do nas ciągle pod pretekstem pomocy w pracach domowych a tak naprawde nas okrada. Ja nie chce, ż...
  Kami
 • Nowotwory kości

  Witam.. Mój ojciec ma raka kości i, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy ...
  anita

nie trać czasu, idź do przychodni

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam nawrotową grzybicę pochwy, ostatnio leczyłam się trioxalem 2x2 przez 7 dni, ile czasu od zakończenia przyjmowania leku można zrobić badanie mykologiczne z badaniem odporności grzyba na leczenie, by nie było zafałszowane?

Od roku czuję się bardzo osłabiona,senna (nieważne ile godzin śpię). Od kilku tygodni robi mi się co jakiś czas, w ostatnim tyg już prawie codziennie, słabo i mam mdłości, ale nie wymiotuję. Miałam badania krwi, wszystko w porządku, nie jestem też w ciąży, ani nie biorę tabletek. Mam także podwyższoną temperaturę ok 37, 37 i 1. Czy mogą mi państwo powiedzieć, czego to mogą być objawy?

Mam już 6 miesięcznego synka który w niespełna 4 tygodniu życia przeszedł operację zwężenia odźwiernika, moje pytanie brzmi: czy podczas badania usg i badań prenatalnych lekarze byli wstanie wykryć wadę u mojego dziecka?

Ile w ciągu roku można wziąć zabiegów takich jak: laser, pole magnetyczne i krio bez szkody dla organizmu?