UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

nie trać czasu, idź do przychodni

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam nawrotową grzybicę pochwy, ostatnio leczyłam się trioxalem 2x2 przez 7 dni, ile czasu od zakończenia przyjmowania leku można zrobić badanie mykologiczne z badaniem odporności grzyba na leczenie, by nie było zafałszowane?

Od roku czuję się bardzo osłabiona,senna (nieważne ile godzin śpię). Od kilku tygodni robi mi się co jakiś czas, w ostatnim tyg już prawie codziennie, słabo i mam mdłości, ale nie wymiotuję. Miałam badania krwi, wszystko w porządku, nie jestem też w ciąży, ani nie biorę tabletek. Mam także podwyższoną temperaturę ok 37, 37 i 1. Czy mogą mi państwo powiedzieć, czego to mogą być objawy?

Mam już 6 miesięcznego synka który w niespełna 4 tygodniu życia przeszedł operację zwężenia odźwiernika, moje pytanie brzmi: czy podczas badania usg i badań prenatalnych lekarze byli wstanie wykryć wadę u mojego dziecka?

Ile w ciągu roku można wziąć zabiegów takich jak: laser, pole magnetyczne i krio bez szkody dla organizmu?