UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Nie traćcie czasu!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od 2 dni biorę antybiotyk auqmentin a za 2 tygodnie mam ślub. Wiadomo że chce wyglądać ładnie i stąd moje pytanie czy moge chodzić na solarium przy tym antybiotyku?

W wyniku radiologicznym jest napisane-pola płucne bez zmian ogniskowych z cechami rozedmy zrosty opłucnej oponowej w kącie przeponowo-sercowym od przodu i nadprzeponowo po stronie lewej.czy grozi mi rozedma

Mój syn ma Bakterie E kolie od urodzenia i czy tą bakterie można wyleczyć całkowicie

Od ok 3 mies pobolewa mnie sledziona.

Mam tetniaka aorty b rzusznej od marca do 14.09 bralam acenocumarol
jeden lekarz zdecydowanie zaleca stosowanie lekow przeciwzakrzepowych drugi  uwaza ze nic nie powinnam brac.

Ponad roku cierpię na układ pokarmowy. Najczęściej pojawiają się biegunki, czasami mam zgagę, przelewanie w jelitach.