UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

niepotrzebna zwłoka!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Prosze o interpretacje badania RTG:

Tydzień temu pojawiła się u mnie gorączka,dreszcze,ból stawów,brak apetytu  i biegunka. Trwało to jeden dzień i dnia nastęonego wieczorem pojawił się ból gardła , który trzymał mnie 3 dni i przeszedł. Ale pojawił się katar, dreszcze,i kaszel mokry którego wydzielina jest koloru żółtego. co to może być bardzo proszę o pomoc!

Kilka dni temu wróciłem ze szpitala. Lezałem tam na wirusowe zapalenie opon mózgowych. Mam 14 lat. Od tamtego czasu w domu mam zawroty głowy, bule stawow a dokładnie kolan i czasami problemy z oddychaniem. Czy to moze oznaczać ze choroba powróciła? Czy jest to mozliwe ze te powikłania występują od leków które zażywam?? Czy dłuższe granie na komputerze obciaza mózg przez co moze wrócić choroba?

Czy nawracajace cystyjajnika podczas cyklu miesiaczkowego moga byc przyczyna nieplodnosci?

Mam 16 lat i kiedy wstaje z lóżka, krzesła itp. mam mroczki przed oczami i musze chwilę postać, by przeszło. ostatnio schudłam, raz mam apetyt raz nie. ostatnio wstałam rano, pojawiły się mroczki, było mi strasznie duszno i zemdlałam.+lekki ból głowy.

Bardzo boli mnie brzuch podczas miesiączki a po miesiącze podbrzusze co mam zrobić jak wygląda badanie ginekologiczne  i jakie badania mi może zlecić lekarz czy mam się czego bać prosze o szybką i dokładną odpowiedź