UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Odpowiedź czeka w POZ

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

2 tygodnie mam wizyte u lekarza ginekologa ale ja sie sie strasznie stresuje .
Ostatnio podczas stosunku mocno krwawilam a pozniej bolaly mnie ledzwie. Malo tego na 2 i 3 dzien mialam dziwna wydzieline w kolorze czarnym. miewam bardzo niereguralne miesiaczki po cztery dni w tym 2 krwi a 2 brazowe ze skrzepami. lecze sie na niedoczynnosc tarczycy od 1,5 roku. mam 27 lat .Czytalam co nieco w internecie i boje sie ze to rak. Prosze o jakas wskazowke czy w dobrym kierunku ida moje przeczucia

co mogę mieć w brzuchu.OD MIESIĄCA ZLE sie czuje do tego dostałam 2 dni przed okres później miałam jeden dzień nie kwawilam   i zaś kwawilam jeden dzień . do tego urosty mi piersi i zle si czuje

bolą mnie plecy po prawej stronie w okolicy pasa.ból jestnie do wyrzymania nie pomaga nawet keonal co to może być

W listopadzie idę na planowany zabieg usunięcia tarczycy. Obecnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Novynette. Czy mogę kontynuować ich przyjmowanie czy powinnam odstawić przed operacją ze względu na to iż mogą zwiększać krzepliwość krwi? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Po 6 tyg. chodzenia z silnym bólem stopy ( gdzie pierwsze wykonane RTG nie wykazało złamania ) badanie USG wykazało płyn w okolicy III kości śródstopia oraz obszar tkankowy z cechami przekrwienia.Postanowiono wykonać jeszcze jedno RTG w którym ewidentnie widać było złamanie III kości śródstopia.Zalecono na 4-6 tygodni but ortopedyczny.Po 3 tyg zaczął się problem z drugą stopą- wrażenie naciągniętych ścięgien i spuchnięte kostki po obydwóch stronach.Do tego doszło ogólne osłabienie organizmu,brak apetytu,sine worki pod oczami,bóle w krzyżu. Czy problemy ze stopami i złe samopoczucie mogą być powiązane i być powodem jakiejś choroby?

Mam przewlekłą biegunkę od 14dni i umówioną wizytę do gastroenterologa, ale żadna recepcja nie była w stanie udzielić informacji, które badania kału i jamy brzusznej na pewno muszę wykonać.  Na wszystkie na raz mnie nie stać, także chciałam wybrać te, które dadzą wyniki najlepiej obrazujące gastrologowi stan.

Witam, chciałam się spytać o leczenie kręgosłupa po następujących wynikach badań. Czy grozi mi przerwanie rdzenia i paraliż?
Pośrodkowo-lewoboczna wypuklina tarczy m/k L3/4 uciskająca worek oponowy od str. lewej
Pośrodkowo-lewoboczna przepuklina tarczy m/k L4/5 uciskająca worek oponowy od str. lewej i zamykająca lewy otwór m/k.
Centralna i nieznacznie prawoboczna przepuklina jądra miażdżystego L5/s1 uciskająca worek oponowy nieco bardziej od strony prawej.
Cechy zwyrodnienia tarcz m/k L4/5 i L5/s1.

Lekarz przepisał mi Fluconazole 150 mg , czy ten lek nie osłabi działania tabletek antykoncepcyjnych (Yasmin) ?