UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

odsyłamy do lekarza pierwszego kontaktu.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Od 4m-c bola mnie kości długie,przez jakiś czas mialam obrzęki na nogach ,które przeszły w faze puchnięcia .Nogi robiły się grube słoniowate.Kolejny etap to pieczenie całych nóg i rąk. Najbardziej bola kości piszczelowe.Robiłam PET I JEST OK.Przepłw zył,usg nóg,wyniki z moczu i krwi nie wskazują na rzadne zmiany.Endokrynolog,reumatolog,ginekolog ,kardiolog,badanie na pasozyty i ngdzie nic.Jestem na etapie braku snu,pieczenia całej skóry/ w nocy z zaczerwienieniem/.i bolących  kości .Gastroskopia ok.

OD PEWNEGO CZASU W GARDLE POWSTAJE GĘSTY ŚLUZ TRUDNO GO ODKASZLEĆ,SZCZEGÓLNIE NOCĄ
PIJE PECTOBONISOL TABLETKI DO SSANIA AMOL,NIC NIE POMAGA.MORZE BY PAN DOKTOR JAKIEŚ SKUTECZNE LEKARSTWO.

Podczas stosunku zsuneła sie prezerwatywa był 25 grudzień, byłam zmuszona wziać escapelle po 24 h, dodam ze partner nie skończył we mnie. 1 stycznia znowu sę kochaliśmy i 2 stycznia dostałam krwawienie, które było podobne do miesiączki ale bez zadnych bóli( zazwyczaj mając okrec bolą mnie piersi i jajniki, a tu nic). 10 stycznia tez zaczełam krwawić i jestem pewna, ze t był okres bo tu bolała jajniki i piersi. Jest już 16 luty a okresu nie ma, mam bardzo nabrzmiałe piersi i brzuch, pobolewaja mnie czasmi jajniki,  jeszcze mam powiekszone węzły chłonne. Nie wiem co mam mysleć i co robić, dzwoniłam do  ginekologa ale wizyte mam dopiero pod koniec lutego. Zadreczam się głupimi myślami. Proszę czy mogę być wciaży, mimo wszystkiego jak partner nie skączył we mnie i wziełam tabletke po?

Witam, mam 17 lat i od tygodnia leżę w domu, z niekoniecznie znanych mi przyczyn. Przez cały czas (7dni) mam gorączkę nie przekraczającą 39 stopni, nie mam kataru ani kaszlu, miewam silne bóle głowy, zawroty głowy, ból gardła, raz jest mi zimno, raz gorąco. Nie wydaje mi się żeby to była grypa, bardziej jakaś infekcja wirusowa, ale jakich leków mam użyć, żeby w końcu wyzdrowieć? Piję wapno, na noc biorę leki typu Fervex/Gripex itd., lecz nie za bardzo mi pomagają. Jak inaczej mogę się leczyć?

Od jakiegoś czasu od długiego siedzenia w jednej pozycji (prowadzenie auta, samolot) po obu stronach pachwin robią mi się wylewy (aż czarne, sączące się) i czuję drętwienie ud. Do jakiego specjalisty się udać? Jakie badania zrobić?

Prosze o pomoc w interpretacji wynikow pszeswietlenia pluc

1 stycznia zostałem pogryziony przez psa. Nastąpiło zakażenie uogólnione i leczenie cefuroksymem. Po ok. dwóch tygodniach pojawiły się objawy które trwają do dziś: najpierw silny ból głowy, podwyższona temperatura (do 37,5 po południu, poniżej 36,5 rano), potem doszły do tego bóle rożnych mięśni ciała, mrowienie kończyn i głowy, zimne poty, osłabienie, zmęczenie, senność. Morfologia krwi wskazuje na monocytozę (12%, po ok 2 tyg. 16%)i podwyższone OB (25, potem 37). Ok tydzień temu mogło dojść do zarażenia bliskiej osoby, dziś ta osoba również ma podwyższona temperaturę i zaczynają się lekkie bóle głowy. Proszę o podpowiedź, do jakiej choroby odzwierzęcej pasują powyższe objawy a która może również przenieść się na drugiego człowieka?

Witammam 28 lat od jakigoś czasu mam złe samoposzucie,mie mam siły szybko sie męczę mam problem z oddychaniem , napady kołotania
serca 150 uderzeń na minute, zimne i zasiniałe dłonie . Jem normalne posiłki od czterech dni nie dopinam sie w spodnie mam nabrzmiały brzuch bardzo często oddaje mocz dzisiaj doszedł bul szyji kiedy odkręcam głowe w prawo.

chciałbym zeby mi wytłumaczono wynik bjiopsji,