UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Po odpowiedź idź do lekarza leczącego!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mam katar przez cały rok kalendarzowy choć czasem ustępuje. To jest alergia czy coś innego?

Swędzi mnie w okolicach intymnych. Czy to zły znak? Jeśli tak to co to moiże być?

Co może znaczyć jak mam skrzepy w czasie cyklu w okresie krwawienia?

W związku z zamiarem stosowania leków antykoncepcyjnych ginekolog zleciła mi wykonanie badań krwi. Proszę o informację, w którym dniu cyklu miesiączkowego powinno się wykonywać badania krwi takie jak: morfologia, APTT, INR i testosteron, aby wyniki były jak najbliższe prawdy.

mam  zdiagnozowaną nerwicę  lękową , obecnie przyjmuję lek hydroxyzinum vp 2x10 mg , inne  leki  jakie  otrzymałam  od  lek. rodzinnego  ogłupiały mnie , od  miesiąca przyj dodat,tryptoino 3x1 kap.i jest  lepiej , czy mogę prosić czy jeszcze dodatkowo mogę coś  jeszcze  brać aby stan zdrowia poprawiał się gdyż co  jakiś  czas nawracają  lęki nie są silnie ale  są. Mam 56 lat i borykam się  z tym  od 3 miesięcy.