UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Pora odwiedzić lekarza POZ

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Potrzebuję poddać się zabiegowi korekty przegrody nosowej.Byłem na konsultacji u specjalisty który potwierdził konieczność zabiegu.Chciałbym dowiedzieć się coś więcej- jak rozpocząć staranie,co będzie potrzebne,czas oczekiwania na zabieg,cena zabiegu itp.

mam 23 lat gdy miałem 6 lat byłem operowany na serce VSD cz.błoniastej-po korekcji /1997\ tydzien temu dostałem udar słonca otrzymałem pomoc lekarska teraz poszłem do  /pracy w polu\przy wysiłku  boli mnie głowa z tyłu odnawiaja mi sie nawroty udaru słonecznego co w takim przypatku mam robic??????????

Mam problem z alkoholem. Po wielu nieudanych terapiach rozpocząłem leczenie baclofenem. Trwa to już dwa miesiące i widzę zaskakująco pozytywne efekty. Mam jednak problem z dostępnością tego leku, gdyż nie jest to lek przeznaczony do leczenia alkoholizmu i lekarze nie mają wiedzy na ten temat. Co moglibyście mi poradzić? Naprawdę potrzebuję pomocy i nie wiem do kogo się zwrócić. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Mam 16 lat i mam na stopie takie coś nie wiem jak to nazwać, ale mnie nie boli. Mama opowiadała mi że mam to od tego że jak byłam niemowlakiem to była młoda i nie doświadczona pielęgniarka i dawała mi zastrzyk i dała zły i że mam to od tego. Czy to możliwe? Jak się mogę tego pozbyć?