UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Menopauza

Panie Profesorze.

Jakie zioła andyjskie zaproponowałby Pan przy menopauzie. Dręczące mnie uderzenia gorąca, napady potów, stany depresyjne na przemian z nadmierną drażliwością są nie do przyjęcia. Nie chcę jednak – z obawy przed rakiem (moja mama zmarła z powodu raka piersi) – stosować hormonalnej terapii zastępczej. Proszę bardzo o pomoc. Mam 46 lat.

 

Szanowna Pani.

Moim zdaniem znaczna część kobiet w Pani wieku nie musi stosować terapii hormonalnej. Opisywane przesz Panią dolegliwości można w większości przypadków łagodzić metodami naturalnymi. Nie wolno jednak – zwłaszcza w obliczu rodzinnego obciążenia rakiem – rezygnować z okresowej kontroli ginekologa. Aby stosowanie środków naturalnych przyniosło dobry efekt, ich używanie musi być systematyczne. Leczenie trzeba rozpocząć od kuracji oczyszczającej organizm. Zalecam przyjmowanie Manayupy, Flor de Arena i Hercampuri po tygodniu każdej. Już po kilku tygodniach tej kuracji następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Następny etap to przyjmowanie dodającej energii i poprawiającej równowagę hormonalną Maki.

Wraz z niezwykle skuteczną w „latach przejściowych” Zarzaparillą, dodatkowo wskazane są inhalacje naparem z Marco ułatwiające osiągnięcie stanu relaksu, działające rozluźniająco i uspokajająco. Po inhalacji, przed snem dobrze jest wypić szklankę tego naparu.

 

Prof. Manuel Fernandez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA