UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Menopauza

Panie Profesorze.

Jakie zioła andyjskie zaproponowałby Pan przy menopauzie. Dręczące mnie uderzenia gorąca, napady potów, stany depresyjne na przemian z nadmierną drażliwością są nie do przyjęcia. Nie chcę jednak – z obawy przed rakiem (moja mama zmarła z powodu raka piersi) – stosować hormonalnej terapii zastępczej. Proszę bardzo o pomoc. Mam 46 lat.

 

Szanowna Pani.

Moim zdaniem znaczna część kobiet w Pani wieku nie musi stosować terapii hormonalnej. Opisywane przesz Panią dolegliwości można w większości przypadków łagodzić metodami naturalnymi. Nie wolno jednak – zwłaszcza w obliczu rodzinnego obciążenia rakiem – rezygnować z okresowej kontroli ginekologa. Aby stosowanie środków naturalnych przyniosło dobry efekt, ich używanie musi być systematyczne. Leczenie trzeba rozpocząć od kuracji oczyszczającej organizm. Zalecam przyjmowanie Manayupy, Flor de Arena i Hercampuri po tygodniu każdej. Już po kilku tygodniach tej kuracji następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Następny etap to przyjmowanie dodającej energii i poprawiającej równowagę hormonalną Maki.

Wraz z niezwykle skuteczną w „latach przejściowych” Zarzaparillą, dodatkowo wskazane są inhalacje naparem z Marco ułatwiające osiągnięcie stanu relaksu, działające rozluźniająco i uspokajająco. Po inhalacji, przed snem dobrze jest wypić szklankę tego naparu.

 

Prof. Manuel Fernandez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA