UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Nadwrażliwość skóry

Panie Doktorze!

Moja 17-letnia córka ma problemy ze skórą. Zaczęły się one parę lat temu, ale jako dziecko też odznaczała się skórą bardzo wrażliwą. Lekarz dermatolog określa to jako nadwrażliwość z oznakami atopii. Kłopoty ostatnio bardzo się nasiliły. Twarz i szyja Małgosi pokryte są czerwonymi, suchymi i swędzącymi plamami. Skóra za uszami pęka, a wokół ust dość długo utrzymuje się stan zapalny. Przepisywane leki – głównie maści sterydowe – skutkują doraźnie, ale na krótko. Kiedy się je odstawia, objawy się nasilają. Piszę do Pana z nadzieją, że wśród znanych Panu roślin andyjskich i amazońskich znajdą się takie, które systematycznie stosowane złagodzą te dolegliwości na dłużej, a być może nawet je wyeliminują na zawsze.

 

Droga Pani,

w okresach zaostrzenia zmian skórnych niezbędna jest stała opieka dermatologa. Może warto zwrócić się o konsultację do najbliższego ośrodka akademickiego, gdzie nowinki terapeutyczne docierają najszybciej. Stosowanie bowiem preparatów sterydowych, zwłaszcza na dłuższą metę, niesie z sobą zagrożenie skutkami ubocznymi. Ze swej strony proponuję, zalecany przeze mnie od lat i przynoszący dobre efekty, zestaw następujących preparatów:

VILCACORA – 3 razy dziennie po 15 kropli,

CANCHALAGUA – 3 razy dziennie po 1 kapsułce,

ACEITE DE COPAIBA – 3 razy dziennie po 5 kropli

oraz ZARZAPARILLA – 3 razy dziennie po 1 kapsułce.

Dobry efekt dają też kąpiele z dodatkiem VILCACORY i MANAYUPY.

 

Dr Felipe Mirez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA