UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Porady eksperta. Problemy trawienne

Panie Doktorze

Zmagam się, właściwie od zawsze, z problemami trawiennymi, a tak naprawdę z wątrobą, która chyba nie najlepiej pracuje. Generalnie nie przepadam za tłustą dietą, alkohol pijam raczej rzadko, a mój brzuch przypomina balon, stale jest wzdęty. Nie byłem u żadnego lekarza, bo tak prawdę mówiąc, trochę się wstydzę, że w moim wieku (32 lata) mam problemy jak facet po pięćdziesiątce. Dodam, że często jadam poza domem, bo moja praca to ciągłe wyjazdy.

 

Szanowny Panie

Z Pańskiego listu nie wynika, czy przebył Pan może wirusowe zapalenie wątroby i czy dolegliwości mają charakter sezonowy – to dla lekarza ważne informacje. Więc zanim cokolwiek Panu zaproponuję, musi zgłosić się Pan do swego lekarza, który postawi rozpoznanie i zleci odpowiednie leczenie, które z kolei ja uzupełnię wspomagającymi terapię roślinami.

A na razie mogę Panu jedynie wskazać kilka roślin wykorzystywanych w problemach gastrycznych i jelitowych, a także w zaparciach. Są to VILCACORA, UBOS, SANGRE DE DRAGO, ACEITE DE COPAIBA oraz oczywiście preparat COLON C. Mam nadzieję, że wizyta u lekarza pozwoli poznać przyczynę Pańskich dolegliwości, a konsultant AMC pomoże dobrać odpowiednią kurację bądź preparat.

 

Dr Felipe Mirez


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA