UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde
 • Kiedy można orzec ubezwłasnowolnienie

  Witam
  Od dłuższego czasu żona zaciąga długi i bierze pożyczki. Dwa lata temu zrobiłem rozdzielność majątkową. Pomimo tego nadal zaciąga długi. Byliśmy ...
  M
 • Jak długo gotować wodę, by nie pogorszyć jej smaku...

  Obecnie w wodociągowej wodzie jest stosunkowo mało fluoru, bo wodę czyści się ozonem i w ogóle bardziej przyjaźnie. Ozon dość szybko się rozkłada, wię...
  Pawcio

Przykry zapach stęchlizny – jak go usunąć?

Zapach stęchlizny wiąże się z wilgocią – pojawia się w długo niewietrzonych lub zagrzybionych pomieszczeniach czy meblach. Jest nieprzyjemny i trudno się go pozbyć. Ale nie jest to niemożliwe.

 

Szafa.

Tu może pomóc wymycie szafek wodą wymieszaną ze środkiem do mycia drewna lub mydłem. Po wyczyszczeniu mebla należy go wywietrzyć. Dobrym i sprawdzonym sposobem jest wstawienie do szafy kubka z wrzącym mlekiem, spodka z rozsypanymi goździkami, owocami pigwy lub prażonymi ziarnami kawy. Można także zawiesić specjalne perfumowane saszetki. Pamiętaj – jeśli chcesz uniknąć tego problemu, nie wkładaj do szafy nawet lekko wilgotnych ubrań.

Reklama
Reklama

 

Szuflady.

Do wydających nieprzyjemną woń szuflad wkładamy mydło lub perfumowane saszetki.

 

Ubrania.

Jeśli dopadł je zapach stęchlizny, wypierzmy je, a do proszku dodajmy sody oczyszczonej (która pochłania zapachy) lub olejku sosnowego.

Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA