UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde
 • Kiedy można orzec ubezwłasnowolnienie

  Witam
  Od dłuższego czasu żona zaciąga długi i bierze pożyczki. Dwa lata temu zrobiłem rozdzielność majątkową. Pomimo tego nadal zaciąga długi. Byliśmy ...
  M
 • Jak długo gotować wodę, by nie pogorszyć jej smaku...

  Obecnie w wodociągowej wodzie jest stosunkowo mało fluoru, bo wodę czyści się ozonem i w ogóle bardziej przyjaźnie. Ozon dość szybko się rozkłada, wię...
  Pawcio

Przysiady dobre na kolana

Żeby stawy kolanowe służyły nam jak najdłużej, trzeba je ćwiczyć. Zdaniem specjalistów, szczególnie ważny dla obciążonych stawów kolanowych jest mięsień czworogłowy uda – najsilniejszy z mięśni nóg.

Reklama
Reklama

 

Jak go wzmocnić?

Okazuje się, że najlepszym ćwiczeniem będzie codzienne robienie przysiadów. Najlepiej zacząć od kilku i codziennie dodawać kilka kolejnych, aż dojdziemy do około stu.

Innym dobrym nawykiem poprawiającym stan naszych kolan jest częste chodzenie po schodach. Jednak żeby to odniosło skutek, pamiętajmy, by wchodzić na lekko ugiętych nogach i lekko rozstawionych na zewnątrz stopach.

Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA