UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

pytania do waszego lekarza

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

czy mamy 100% pewności na zabezpieczenie po 1 tabletce Atywii gdy bierzemy ją 1 dnia okresu ? Czy po 2 pigułkach jestem już zabezpieczona? Czy po 2-3 pigułce partner może kończyć we mnie ? To moje pierwsze pigułki. I jeszcze jedno pytanie.. to normalne ,że po pigułkach mam krótszy okres? Na ogół mam 5 dni teraz skrócił mi się o 1 dzień czyli dni po współżyciu..

. Proszę o informacje gdzie można wykonać wertebroplastykę, czyli cementowanie kręgosłupa w Warszawie i okolicach?

Mam 19 lat, 3 misiące temu pojawiły się u mnie poblemy ze snem, mogłem nie przespać całą noc. Później miałem jakby bezwład - ęce same się uginały, ciało się trzęsło, głównie ręce mając przytym pełną świadomość. Wybrałem się na SOR, tam zobili badania krwi (prawie wszystko w nomie) i EKG (jak to lekarz powiedział sece jak dzwon) a następnie skieowali na oddział psychiatyczny. Po wywiadzie psychiatra stwiedził Zaburzenia lękowe z napadami lęku i przepisał Pramolan 50 mg 1-0-1 lub 2.
Następnie zgłosiłem się do lekaza rodzinnego, a ten dał skierowanie do neurologa. Tam miałem badanie EEG i niedawno odebrałem wyniki i właśnie posiłbym o ich intepetację, gdyż mój neuolog był małomówny. Oto opis: Zapis podstawowy obfity, w miaę egularny. Czynność alfa obecna, reaktywna. Liczne, pojedyńcze i po kilka, rozsiane, fale wolne thera 5-6 Hz. W odpowadzeniach skoniowo-ciemieniowych prawych rejestują się serie fal delta 2,4-3,2 Hz o nieco podwyższonej ampl. RZ - obecna. Czy to może być guz?