UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Tłuszczaki

  Może musk se,, wycisknoleś"?
  Chelmód
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Chciałam napisać: problem ze szwagierką
  Kami
 • Kleptomania. Chory czy złodziej?

  Doris ja mam podobny problem, tez z bratową. Pcha się do nas ciągle pod pretekstem pomocy w pracach domowych a tak naprawde nas okrada. Ja nie chce, ż...
  Kami
 • Nowotwory kości

  Witam.. Mój ojciec ma raka kości i, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy ...
  anita

pytania do waszego lekarza

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

czy mamy 100% pewności na zabezpieczenie po 1 tabletce Atywii gdy bierzemy ją 1 dnia okresu ? Czy po 2 pigułkach jestem już zabezpieczona? Czy po 2-3 pigułce partner może kończyć we mnie ? To moje pierwsze pigułki. I jeszcze jedno pytanie.. to normalne ,że po pigułkach mam krótszy okres? Na ogół mam 5 dni teraz skrócił mi się o 1 dzień czyli dni po współżyciu..

. Proszę o informacje gdzie można wykonać wertebroplastykę, czyli cementowanie kręgosłupa w Warszawie i okolicach?

Mam 19 lat, 3 misiące temu pojawiły się u mnie poblemy ze snem, mogłem nie przespać całą noc. Później miałem jakby bezwład - ęce same się uginały, ciało się trzęsło, głównie ręce mając przytym pełną świadomość. Wybrałem się na SOR, tam zobili badania krwi (prawie wszystko w nomie) i EKG (jak to lekarz powiedział sece jak dzwon) a następnie skieowali na oddział psychiatyczny. Po wywiadzie psychiatra stwiedził Zaburzenia lękowe z napadami lęku i przepisał Pramolan 50 mg 1-0-1 lub 2.
Następnie zgłosiłem się do lekaza rodzinnego, a ten dał skierowanie do neurologa. Tam miałem badanie EEG i niedawno odebrałem wyniki i właśnie posiłbym o ich intepetację, gdyż mój neuolog był małomówny. Oto opis: Zapis podstawowy obfity, w miaę egularny. Czynność alfa obecna, reaktywna. Liczne, pojedyńcze i po kilka, rozsiane, fale wolne thera 5-6 Hz. W odpowadzeniach skoniowo-ciemieniowych prawych rejestują się serie fal delta 2,4-3,2 Hz o nieco podwyższonej ampl. RZ - obecna. Czy to może być guz?