UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Światowi przywódcy powiedzą „stop” reklamom niezdrowego jedzenia

Światowi przywódcy powiedzą „stop” reklamom niezdrowego jedzeniaAgencja zdrowia działająca przy ONZ ujawniła, że podczas tegorocznego wrześniowego posiedzenia ONZ w Nowym Jorku światowi przywódcy podejmą dyskusję na temat ograniczania reklam niezdrowego jedzenia skierowanych do dzieci.

 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zapowiedziała, że przywódcy krajów świata skorzystają z forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ, aby rozmawiać o ograniczeniu liczby i typów reklam, których adresatami są najmłodsi.

Według WHO na świecie aż 43 miliony dzieci w wieku przedszkolnym cierpi z powodu nadwagi lub otyłości. Eksperci mówią już o „tsunami tłuszczu”, które corocznie powoduje miliony przedwczesnych zgonów.

Bjorn-Inge Larsen z Norweskiego Instytutu Zdrowia poinformował reporterów, że oczekuje, iż dobrowolne ograniczenie reklam „śmieciowego” jedzenia przerodzi się w prawo, które zakaże tych reklam dokładnie tak, jak miało to miejsce w przypadku wyrobów tytoniowych.

 

Źródło: www.physorg.com


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA