UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Szkoda Waszego czasu!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Czy po wyleczeniu kamicy przewodów żółciowych poprzez zabieg ECPW z nacięciem zwieracza Oddiego konieczne jest usunięcie pęcherzyka żółciowego? W pęcherzyku ani w przewodach nie ma kamieni,, potwierdzone badaniem USA i TK.

Mam porażenie nerwu twarzowego lewej strony.W czerwcu dostałam zastrzyk botoxu ale tylko w okolicach oka.Następny zastrzyk w pazdzierniku.Czy jest nadzieja.ze te zastrzyki pomoga?Cała lewa strona twarzy mi drga mam suche oko itd.