UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Szkoda Waszego czasu!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Czy po wyleczeniu kamicy przewodów żółciowych poprzez zabieg ECPW z nacięciem zwieracza Oddiego konieczne jest usunięcie pęcherzyka żółciowego? W pęcherzyku ani w przewodach nie ma kamieni,, potwierdzone badaniem USA i TK.

Mam porażenie nerwu twarzowego lewej strony.W czerwcu dostałam zastrzyk botoxu ale tylko w okolicach oka.Następny zastrzyk w pazdzierniku.Czy jest nadzieja.ze te zastrzyki pomoga?Cała lewa strona twarzy mi drga mam suche oko itd.