UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Głóg – zastosowania lecznicze

  Oj tak, głóg jest niezwykłą rośliną. Warto pamiętać o właściwościach wyciszających kwiatostanu oraz ułatwiających zasypianie. Wszyscy z napięciem nerw...
  Czarnulka
 • Sztuczne łzy – ratunek dla oczu

  oo tez ich uzywam! sa tanie i bardzo wydajne ;)
  agata
 • Leczenie bólu przewlekłego

  Moja mama cierpiała na przewlekły ból, ulgę przyniósł dopiero zabieg przecięcia szwów nożem chirurgicznym. Trochę nam zajęło znalezienie lekarza który...
  Piotrek
 • Świerzbiączka

  a czy leczenie podobne?? ja chyba mam świerzb i nie wiem co z tym robić :
  mimi

Telefony komórkowe i portale społecznościowe demoralizują młodzież

Telefony komórkowe i portale społecznościowe demoralizują młodzieżNowe czasy niosą nowe zagrożenia. Według ostatnich badań przeprowadzonych w Case Western Reserve School of Medicine w Cleveland nadmierne wysyłanie SMS-ów i korzystanie z portali społecznościowych ma negatywny wpływ na zachowanie nastolatków.

Grupa naukowców pod kierownictwem dr Scotta Franka przeprowadziła ankietę pośród 4200 uczniów z 20 publicznych szkół średnich w Cleveland. Okazało się, że jeden na pięciu uczniów był „SMS-owym” nałogowcem (wysyłając ich około120 dziennie), a jeden na dziewięciu spędzał w portalach społecznościowych co najmniej trzy godziny dziennie. Takie osoby o wiele szybciej rozpoczynały współżycie czy też poznawały smak alkoholu, częściej sięgały po papierosy i narkotyki, a także uciekały się do przemocy fizycznej. Technologiczne uzależnienia prowadziły również do zaburzeń snu, problemów z nauką i depresji.

Źródła: physorg.com


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA