UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Kaszel - rodzaje i przyczyny

  Wiecie ile rodzajów kaszlu może mieć mały przedszkolak? Cały kalejdoskop. Do tego oczywiście całkiem różne leczenie. Ostatnio testowaliśmy inhalacje ...
  Kokos
 • Kiedy kostka jest skręcona

  Co to.ma być
  Eryk
 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde

Telefony komórkowe i portale społecznościowe demoralizują młodzież

Telefony komórkowe i portale społecznościowe demoralizują młodzieżNowe czasy niosą nowe zagrożenia. Według ostatnich badań przeprowadzonych w Case Western Reserve School of Medicine w Cleveland nadmierne wysyłanie SMS-ów i korzystanie z portali społecznościowych ma negatywny wpływ na zachowanie nastolatków.

Grupa naukowców pod kierownictwem dr Scotta Franka przeprowadziła ankietę pośród 4200 uczniów z 20 publicznych szkół średnich w Cleveland. Okazało się, że jeden na pięciu uczniów był „SMS-owym” nałogowcem (wysyłając ich około120 dziennie), a jeden na dziewięciu spędzał w portalach społecznościowych co najmniej trzy godziny dziennie. Takie osoby o wiele szybciej rozpoczynały współżycie czy też poznawały smak alkoholu, częściej sięgały po papierosy i narkotyki, a także uciekały się do przemocy fizycznej. Technologiczne uzależnienia prowadziły również do zaburzeń snu, problemów z nauką i depresji.

Źródła: physorg.com


Sklep Poradnia.pl poleca

RABAT 5%

Dokonując w sklep.poradnia.pl zamówienia za minimum 100 zł, użyj podanego poniżej kodu rabatowego.

Kod należy wpisać podczas finalizacji zamówienia, w trakcie wyboru sposobu płatności i dostawy, w pole Kod promocyjny (po prawej stronie), a następnie kliknąć w znajdujący się obok przycisk.

Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 5%.

Kod rabatowy: PORADNIA