UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Trzeba się wybrać do lekarza leczącego!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

mialam implanta podskornego Implanon przez ponad 2 lata. Sciagnelam go wczoraj i chcialabym wiedziec czy po sciagnieciu implant ma jeszcze jakies dzialanie? Czy przestaje dzialac natychmiastowo? Proszę o szybka odpowiedz.

Gdy osoba po uderzeniu pięścią od góry w głowę odczuwa (z nawrotami i przerwami) w przeciągu kilku miesięcy: uderzania fal gorąca w to miejsce, pulsowanie wszystkich mięśni - łącznie z sercem, wymioty i zawroty głowy podczas leżenia na łóżku (wszystkie objawy występują na raz.) Takie napady tych bóli - objawów wymienionych powyżej- zjawiają się średnio 2-3 razy w miesiącu i trwają kilka dni (od 2 do 4). Proszę o jakąś opinię lekarską...