UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Trzeba się wybrać do lekarza leczącego!!!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

mialam implanta podskornego Implanon przez ponad 2 lata. Sciagnelam go wczoraj i chcialabym wiedziec czy po sciagnieciu implant ma jeszcze jakies dzialanie? Czy przestaje dzialac natychmiastowo? Proszę o szybka odpowiedz.

Gdy osoba po uderzeniu pięścią od góry w głowę odczuwa (z nawrotami i przerwami) w przeciągu kilku miesięcy: uderzania fal gorąca w to miejsce, pulsowanie wszystkich mięśni - łącznie z sercem, wymioty i zawroty głowy podczas leżenia na łóżku (wszystkie objawy występują na raz.) Takie napady tych bóli - objawów wymienionych powyżej- zjawiają się średnio 2-3 razy w miesiącu i trwają kilka dni (od 2 do 4). Proszę o jakąś opinię lekarską...