UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Wyłącznośc na odpowiedź ma lekarz leczący!

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

od dwóch lat łuszczą mi sie dłonie od środka prawa więcej niż lewa. (jestem praworęczna).Myślałam, ze od płynu do naczyń, zaczełam je zmieniać i dalej to samo. Dermatolog nie wie skąd takie łuszczenie. Przepisała mi maść, która nic nie pomogła. Skóra mi schudzi z rąk płatami. Nieraz jest tak, że jest ładna , gładka, jakby nic sie nie działo, ale to trwa krótko.Potem znow sie pojawia i się męcze.

70 dni temu miałem zabieg obrzezania całkowitego. Chciałbym się dowiedzieć, czy ten pagórkowaty rejon od blizny w strone żołędzia to brzydka blizna, czy też pozostałości po opuchliźnie. W wzwodzie wszystko ładnie się wygładza, poza miejscem zaznaczonym na zdjęciu nr 2, bez wzwodu wygląda tak jak na zdjęciach. Czy jest jeszcze szansa, że po ponad 2 miesiącach, miejsce to się wygładzi? Skończyłem tubkę contractubexu i jestem w połowie Silkiderm, smaruję bliznę miesiąc czasu.

28 czerwca tego roku miałem wypadek spadłem z rusztowania kroczem na rurę okazalo się po przewiezieniu do szpitala ze mam uszkodzoną cewke poczową lekrarz chirurg urologi założył mi cewnik moczowy i dal skierowanie do UMC w Gdańsku na operacje rekonstrukcji poczowej. Cewnik został założony nad łonowo ( pod brzuchem ) w tym czasie miałem zwód i się kochałem lekarz mi tego nie zabronił lecz nie miałem spermy z wyjasnionych przyczyn cewka złamana.22 dni temu przeszedłem operacje rekonstuckji cewki moczowej okazało sie ze tylko musieli wyciac nie wielki kawałek cewki i naciogneli ja bez wycinania miesnia z puliczkow. 7 dni temu wyciognełem cewnik z penisa ale ten pod brzuchem nadal mam chodz jest zakorkowany odaje mocz juz normalnie sperme tez tylko nadal mam obrzmienie to znaczy jak by brak czucia w jadrach i takie pytanie jak dlugo bedzie to trfac powrot do zdrowia a takze kiedy bede miał zwod bo jak nrazie mi nie staje i martwi mnie to wszystko pzd

Moja babcia dostała nagle ataku bólu po prawej stronie brzucha, wymiotowała, miała drgawki. Nie może też oddać moczu od 24 godzin pomimo wypicia dużej ilości wody. Ból jest nie do wytrzymania. W badaniu krwi wyszło, że ma podwyższone leukocyty i kreatyninę.

OD kilku miesięcy boli mnie lewa pachwina i okolice nerki ból jest czasami silny czasem mniejszy ale zawsze wymaga zażycia silnego leku byłam leczona antybiotykami bo było podejrzenie kolki nerkowej ale teraz pani doktor nie jest pewna może od kregosłupa  a ja nie wiem co dalej robić czsami boli mnie też odbyt ale to pojawiło się teraz zaznaczam że mam zrobine tk w którym wyszła przepuklina jądra miażdżystego wpukla się kanału kręgowego na gł 6mm l5-s1 czy to może być od kręgosłupa

strasznie poca ni sie dlonie i stopy jak to leczyc i co jest powodem