UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Zapraszamy do odwiedzenia lekarza rodzinnego.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

chciałbym się dowiedzieć co może wywołać zanik widzenia na lewe oko. Występuje ono od kilku dni na początku raz dziennie kilka minut, w chwili obecnej kilka razy dziennie po kilka minut. Czasem niedowidzenie jest całkowite, robi się tak jakby czarno przed okiem, czasem tylko centralnie, a boki są widoczne. Przy tym występuje ból głowy.Proszę o odpowiedz.

witam czy przyczyną powiększonej śledziony u 14latka może być zwiększona liczba przeciwciał ma niedoczynność tarczycy ?

Od dłuższego czasu mam bóle brzucha, które na początku są łagodne, potem się nasilają a po paru minutach ustają. Ostatnio ból się stał silniejszy, pulsował do pleców i trwał około godziny. Miałam nudności i bylo mi goraco.