UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Zapraszamy do odwiedzenia lekarza rodzinnego.

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

chciałbym się dowiedzieć co może wywołać zanik widzenia na lewe oko. Występuje ono od kilku dni na początku raz dziennie kilka minut, w chwili obecnej kilka razy dziennie po kilka minut. Czasem niedowidzenie jest całkowite, robi się tak jakby czarno przed okiem, czasem tylko centralnie, a boki są widoczne. Przy tym występuje ból głowy.Proszę o odpowiedz.

witam czy przyczyną powiększonej śledziony u 14latka może być zwiększona liczba przeciwciał ma niedoczynność tarczycy ?

Od dłuższego czasu mam bóle brzucha, które na początku są łagodne, potem się nasilają a po paru minutach ustają. Ostatnio ból się stał silniejszy, pulsował do pleców i trwał około godziny. Miałam nudności i bylo mi goraco.