UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

zapytaj lekarza leczącego

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

mam 40 lat ostatnio zauwarzyłam rze zaczeło mie boleć pod pępkiem oraz czasem rzałądek i styłu pleców w okolicy krzyrza oraz często oddaje mocz czy to morze być coś z nerkami?

jak długo po porodzie mogą wystąpić anomalie związane z miesiączkowaniem? jestem 5 miesięcy po porodzie, do tej pory miałam dwa normalne krwawienia raz były jakieś plamienia a teraz już trzeci tydzień spóźnia mi się okres, robiłam już trzy testy każdy negatywny, więc ciąże raczej wykluczam,a okresu dalej nie ma.

od dwuch miesiecy czekam na wynik badania histopatologicznego guza po operacji glowy czy to nie zadlugo trwa

moi lekarze proponuja mi denerwacje nerek. Czy to naprawde skuteczna metoda obnizenia cisnienia?