UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

zapytaj o to swego lekarza rodzinnego

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

armie piersią a przez to stan moich rzes sie strasznie pogorszył.Czy przy takim składzie odżywki do rzę sXlash mozna stosowac podczas karmienia ? skład: Folium Isatidis Extract Nigella Sativa ExtractnCacumen Platycladi Extract Terminalia chebula extract Polygonum multiflorum extract Corallium japonicum Kishinouye Extract Wyciąg z koralowca
Jest to jedyna odzywka na rynku z naturalnym składem.

Witam mam problem z kręgosłupem , chodziłam na różne zabiegi wzmacniające i pomagające złagodzić ból . Trwa to już około trzech lat . Wykonałam dwa rezonansy , które opisują :
poziome kątowe ustawienie kości krzyżowej. Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Osteofity przednich i tylnych krawędzi trzonów kręgowych. Obniżenie wysokości i dehydratacja tarczy międzykręgowej L4/L5 i L5/S1. Niewielkie wpuklenie blaszek granicznych trzonów L2 i L3. Stożek końcowy rdzenia widoczny jest na poziomie L1 . Nić końcowa ufiksowana prawidłowo . Na poziomie L4/L5 widoczna jest pośrodkowo-lewoboczna przepuklina jądra miażdżystego ku tyłowi na 4mm w głąb kanału kręgowego i zachyłka korzeniowego lewego z modelowaniem worka oponowego. Korzenie nerwowe bez cech ucisku. Na poziomie L5/S1 widoczna jest pośrodkowa przepuklina jądra miażdżystego ku tyłowi na 5mm w głąb kanału kręgowego z modelowaniem worka oponowego. Korzenie nerwowe bez cech ucisku.Dodam uszkodzenie mięśnia gruszkowatego.

od bardzo dawna mm problemy z kregoslupem zmiany w calym kregoslupie ostatnio bardzo boli mnie lewe ramie mam ograniczony ruch reka ale najgorzej jest w nocy bol i dretwienie calej reki i ramienia sa bardzo silne dostalam juz 4 blokady i nic sie nie zmienilo ortopeda proponuje kolejne dwie mam watpliwosci czy jestem wlasciwie leczona

Od pewnego czasu odczuwam dziwne pulsowanie w pochwie. Nie jestem w ciąży, mam 33 lata. Nie jest to bolesne ale uporczywe, przeszkadza mi. Nie mam żadnych objawów grzybicy. Co to jest?