UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

zapytaj swego lekarza domowego

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Stosowałam terapie hormonalną przez pół roku, ze względu na bardzo silne migrenowe bóle głowy, teraz miałam przerwę 2 miesięczną i lekarz przepisał mi nuvaring miałam założyć krążek pierwszego dnia cyklu. Jednak wyjechałam na wakacje i zapomniałam go zabrać. Założyłam go dopiero 6 dni później. Czy jego stosowanie jest skuteczne?

Miałam wykonany mr kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Proszę o interpretację i czy nadaje się to do operacji..

obudziłam się z silnym pulsującym bólem brzucha z lewej strony w dolnej cześci brzucha, boli zarówno jak leze i chodze ale chodząc bardziej, nasila sie przy skretach tłowia. co powoduje ból?