UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver

 

Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Jak my możemy na to odpowiedzieć???

Drodzy Państwo. Mimo naszych wielokrotnych apeli o nie zadawanie pytań, na które bez badania fizykalnego, badań diagnostycznych czy uzupełnienia wywiadu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, nadal – miast zwracać się do lekarza leczącego – pytacie nas. Opóźniacie w ten sposób termin postawienia prawidłowej diagnozy i – co ważniejsze - podjęcia odpowiedniego leczenia. A jest to szkodą dla Państwa zdrowia. Poza tym na większość Państwa pytań odpowiedź może być krańcowo różna, w zależności od konkretnej sytuacji zdrowotnej. No i po raz kolejny przypominamy – interpretacja wyniku należy do lekarza, który badanie zlecił! A oto kolejne na to przykłady z zachowaniem oryginalnej pisowni:

Mój 44 letni tata od tygodnia ma powiekszone węzły chłonne,ból ucha,kaszel a nawet katar udał sie do lekarza który przepisał mu DUOMOX wyczytałam że oisene przez mnie objawy moga byc powikłaniami po grypowymi ale także białaczka limfatyczna i innymi chorobami czy mozna wykluczyc wszelkiego typu raki a właściweie ma powiększony tylko 1 ęzeł chłonny wugląda to podobniejak przy świńce. Czy to może byc rak? Bardzo sie martię i prosze o szcera odpowiedź.


Moja mama ma 59 lat mieszka w Dreznie od 16 lat,3 lata temu zdiagnozowano u niej PBC marskość wątroby.Jakie wyniki powinnam wykonać aby wykluczyć tę chorobę u mnie .Zaznaczam iż jestem kobietą ,mam 41 lat a przeważnie choroba ta dotyka kobiet.

ok rok temu zaczely pojawiac sie u mnie dziwne bole tzn nagly,bol w nadbrzuszy,uczucie pekniecia,po parunastu minutach bol przesuwa sie na tyl plecow w dole,potem czuje sie jakby mnie kto pobil.Bol powtorzyl sie tak 2razy w przerwie co 4,5miesiecy,3tyg temu bol pojawil sie ponownie ale tym razem ostre bole brzucha nie przeszly,doszly mdlosci(nasilaja sie wieczorem) w dzien bol w obrebie klatki piersiowej.Trafilam na pogotowie podali mi ketonal w zastrzyku,oraz inny lek tez domiesniowo levz nie pamietam nazwy,bol ptzeszedl na 1dzien,na drugi dzien bol sie nasilil trafilan ponownie na pogotowie,znowu zastrzyk i do szpitala.W szpitalu zrobili mi usg brzucha,morfologie ekg serca-badania wyszly w normie,badanie na helikobkter-ujemne.Zrobilam prywatnie badanie gastroskopie-wszystko mam ok.Dalej nie wiadomo co mi jest a bol i mdlosci nie mijaja juz 2tydzien..na nefrologii lekarz przepisal mi lekcontrolog i duspatalin retard,biore 4dzien i nic.

miesiączkę bardzo obfitą miałam 11 sierpnia trwałą długo,we wrześniu czekałam na okres od początku,mam nie rególarne cykle,13 września kochałam się bez zabezpieczenia,a 19 dostałam miesiączkę na wieczór ale najpierw był taki śluz z krwią,trochę potem brązowy,na drugi dzień mocniejszy ale starczyła 1 podpaska,dziś jest 21 mam okres starczą 2 podpaski ma to kolor czerwony,ale bez skrzepów jak nigdy,dziwnego uczucia,czuję się tak jakbym nie miała wcale okresu tylko to kucie i piersi, kuje mnie prawy jajnik i tak trochę ściąga,i dziwne mam uczucie w piersiach bolały mnie trochę 2 dni,zastanawiam się czy może jestem w ciąży,ale nie jestem pewna....Proszę o odpowiedz bo nie wiem co to.

Mój  27 syn letni miał stwierdzony gruczolak przysadki rok temu i przeprowadzoną operację usunięcia gruczolaka i prawdopodobnie też przysadki mózgowej.
Po operacji przytył bardzo dużo i bierze hormony , m.in testosteron.
Powiedział mi, że dowiedział się od lekarzy że przeszedł andropauzę .
Proszę o informację czy ma szansę mieć dziecko?

Ostatnio mam problem z prawym kolanem. Mam pod nim guzik coś podobnego do kaszaka. mam go już jakieś 14 lat.. Wsześniej byl duży i czubiasty a teraz jest dużo mniejszy ale za to bardzo boli ;C Boli mnie też rzepka i cale kolano. Z krwi wyszlo, ze jest stan zapalny. Mialalm już robiony rendgen tego kolana i mam zamiar iść do chirurga ale wcześniej wolalbym się poradzić kogoś innego. A więc co może mi dolegać ?

Dzień dobry mam pytanie choruje na epilepsje po urazową ale częstych ataków nie mam raz w miesiącu lub dwa w sumie zależy czy też bym mogła przejść taką operacje .