UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Choroby nerek – rodzaje i objawy

  głupia pi......a,jak chcesz kogoś szkolić to wypierdzielaj pracować z dziećmi w szkole... Mój syn jest bardzo chory i nieraz też pisze na klawiaturze ...
  Kasia
 • Grupy krwi a żywienie

  niedouczony cymbał. polecam przestudiowanie podstaw genetyki i dziedziczenia - nie ma nic zaskakującego w Twojej grupie krwi.
  dr hyde
 • Kiedy można orzec ubezwłasnowolnienie

  Witam
  Od dłuższego czasu żona zaciąga długi i bierze pożyczki. Dwa lata temu zrobiłem rozdzielność majątkową. Pomimo tego nadal zaciąga długi. Byliśmy ...
  M
 • Jak długo gotować wodę, by nie pogorszyć jej smaku...

  Obecnie w wodociągowej wodzie jest stosunkowo mało fluoru, bo wodę czyści się ozonem i w ogóle bardziej przyjaźnie. Ozon dość szybko się rozkłada, wię...
  Pawcio

Sen

Sen regeneruje organizmSen to czas, kiedy nasz organizm odpoczywa i regeneruje się. Podczas snu możemy zadbać o swoją urodę i zdrowie, a nawet naprawić niektóre wady. Co trzeba zrobić, by rano wstać nie tylko wypoczętym, ale i zdrowszym?

Czytaj więcej...

ChrapanieWidok osób smacznie chrapiących na kanapie może wskazywać na senną sielankę, ale niestety tak nie jest. Wręcz przeciwnie, chrapanie to zaburzenie utrudniające życie nie tylko osobie śpiącej, ale i wielki problem dla partnera. Według CBOS na chrapanie cierpi aż 13 milionów Polaków. Częściej dotyczy to mężczyzn niż kobiety. Jakie są przyczyny chrapania i metody leczenia tej przypadłości?

Czytaj więcej...

Sen i bezsennośćSen kojarzy się potocznie z odpoczynkiem, nocną regeneracją po pracowitym dniu i marzeniami sennymi, w których nasza podświadomość przemawia obrazami. Nauka o śnie i marzeniach sennych to prawdziwa zaplątana i niezbadana dżungla, którą naukowcy dopiero zaczynają odkrywać.

Czytaj więcej...

Sen dobry na wszystkoDługość snu to sprawa bardzo indywidualna. Niektórym wystarczy osiem godzin, innym dziesięć jest za mało. Tymczasem najważniejsze jest, by sen – nawet krótki – był niczym niezmącony. Ma to istotny wpływ na nasze samopoczucie i kondycję fizyczną. Jak zatem dbać o sen, by był on najkorzystniejszy dla naszego zdrowia?

Czytaj więcej...

Poduszki ortopedyczne – sposób na wygodne spanieZdrowy sen to niekonieczne miękkie poduszki i łóżko, w którym się zapadamy. Im bardziej miękkie podłoże, tym gorsza jakość snu. Często takie puchowa, lekka poduszka oznacza poranne bóle pleców i szyi, sztywność ramion oraz złe samopoczucie. Jeśli tradycyjna pościel nie zdaje egzaminu i rano budzimy się obolali i niewyspani, dobrym wyjściem mogą być poduszki ortopedyczne.

Czytaj więcej...