UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

 • Warunki przyjęcia do szpitala psychiatrycznego

  Mój syn ma spectrum autyzmu ,ostatnio przezył silną traume w związku ze śmiercią jego dziadka . Po tym wydarzeniu nie jesteśmy wstanie dac sobie z nim...
  siwi
 • Zespół Reye’a – rzadki, ale groźny

  Mimo całej chorej sytuacji pamiętajcie ze pocis tu jesteśmy i żyjemy spiepszyc wszystko mozna ale po co to najłatwiej złość na innych na chwile moze u...
  Nieszczesliwy
 • Zespół Reye’a – rzadki, ale groźny

  To choroba śmiertelna drugi etap juz sie pojawia w szpitalu niestety Syn nie przeżył ...
  Nic nie idzie zrobic tylko czekac na poprawienie wyników mysle...
  Nieszczęśliwy
 • Homeopatia – naturalne leczenie

  Moim zdaniem właśnie temat homeopatii jest bardzo ważny w dzisiejszych czasach kiedy wszystko nafaszerowane jest chemią, a zwłaszcza te kolorowe table...
  katerina

Sen

ChrapanieWidok osób smacznie chrapiących na kanapie może wskazywać na senną sielankę, ale niestety tak nie jest. Wręcz przeciwnie, chrapanie to zaburzenie utrudniające życie nie tylko osobie śpiącej, ale i wielki problem dla partnera. Według CBOS na chrapanie cierpi aż 13 milionów Polaków. Częściej dotyczy to mężczyzn niż kobiety. Jakie są przyczyny chrapania i metody leczenia tej przypadłości?

Czytaj więcej...

Sen i bezsennośćSen kojarzy się potocznie z odpoczynkiem, nocną regeneracją po pracowitym dniu i marzeniami sennymi, w których nasza podświadomość przemawia obrazami. Nauka o śnie i marzeniach sennych to prawdziwa zaplątana i niezbadana dżungla, którą naukowcy dopiero zaczynają odkrywać.

Czytaj więcej...

Sen dobry na wszystkoDługość snu to sprawa bardzo indywidualna. Niektórym wystarczy osiem godzin, innym dziesięć jest za mało. Tymczasem najważniejsze jest, by sen – nawet krótki – był niczym niezmącony. Ma to istotny wpływ na nasze samopoczucie i kondycję fizyczną. Jak zatem dbać o sen, by był on najkorzystniejszy dla naszego zdrowia?

Czytaj więcej...

Poduszki ortopedyczne – sposób na wygodne spanieZdrowy sen to niekonieczne miękkie poduszki i łóżko, w którym się zapadamy. Im bardziej miękkie podłoże, tym gorsza jakość snu. Często takie puchowa, lekka poduszka oznacza poranne bóle pleców i szyi, sztywność ramion oraz złe samopoczucie. Jeśli tradycyjna pościel nie zdaje egzaminu i rano budzimy się obolali i niewyspani, dobrym wyjściem mogą być poduszki ortopedyczne.

Czytaj więcej...

Chrapanie – jak powstaje, czym zagraża, leczenie, profilaktykaChrapanie to charakterystyczny dźwięk powstały podczas oddychania – skutek drżenia zwiotczałego podniebienia miękkiego. Nie tylko uprzykrza życie innym. Jako objaw choroby zwanej „Zespołem Snu z Bezdechami” jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Wtedy chrapanie trzeba leczyć.

Czytaj więcej...