UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Terapie

Magnetoterapia – leczenie polem magnetycznymŚwiatowa Organizacja Zdrowia (WHO), a także Amerykańska Agencja ds. Leków i Żywności (FDA) dopuściły terapię polem magnetycznym do zastosowania w medycynie. Uznano, że jest to bezpieczna i bezinwazyjna metoda walki z bólem i skutkami wielu urazów. Magnetoterapię wykonuje się nie tylko w gabinetach rehabilitacji, szpitalach i sanatoriach, ale także można ją przeprowadzić w warunkach domowych. Jak to działa i kto może stosować terapię polem magnetycznym?

Czytaj więcej...

Laserem w żółtą plamkęNajnowocześniejsze w Polsce centrum diagnostyki i leczenia chorób siatkówki oraz jaskry – Instytut Oka – jako pierwszy ośrodek w Europie Środkowej i jeden z niewielu na całym kontynencie rozpoczął leczenie wczesnych postaci AMD (degeneracji plamki związanej z wiekiem) unikatową laserową terapią „odmłodzenia komórek siatkówki” za pomocą rewolucyjnego lasera 2RT.

Czytaj więcej...

Krenoterapia – leczenie pitnymi wodami mineralnymiBardzo ważną dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu rolę pełnią biopierwiastki. W dzisiejszych czasach, na skutek wyjałowienia żywności z tych istotnych składników, musimy je suplementować. Jaką kurację warto zastosować, by w optymalny sposób uzupełnić ich niedobór?

Czytaj więcej...

Śmiech to zdrowieTo powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Kilka chwil śmiechu dziennie stanowi wystarczającą dawkę, by dotlenić organizm. To też świetna gimnastyka dla ciała, gdyż przyczynia się do skurczu około 15 mięśni twarzowych, przeponowych i brzusznych.

Czytaj więcej...

Wampirzy lifting – co to takiego? MezoterapiaStarzenie się skóry dotyka każdego z nas wraz z upływającymi latami. W dzisiejszych czasach istnieje jednak wiele metod, które spowalniają ten proces, pozwalając nam dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Do takich zabiegów można zaliczyć mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, potocznie nazywaną wampirzym liftingiem, ponieważ przy tej metodzie odmładzania wykorzystuje się krew pobraną wcześniej od pacjenta.

Czytaj więcej...