UWAGA! Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
MENU:
Reklama
Jonizator wody Aquator Silver
Jonizator wody Aquator Silver
Facebook
Googleplus
Twitter

Komentarze

Terapie

Laserem w żółtą plamkęNajnowocześniejsze w Polsce centrum diagnostyki i leczenia chorób siatkówki oraz jaskry – Instytut Oka – jako pierwszy ośrodek w Europie Środkowej i jeden z niewielu na całym kontynencie rozpoczął leczenie wczesnych postaci AMD (degeneracji plamki związanej z wiekiem) unikatową laserową terapią „odmłodzenia komórek siatkówki” za pomocą rewolucyjnego lasera 2RT.

Czytaj więcej...

Krenoterapia – leczenie pitnymi wodami mineralnymiBardzo ważną dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu rolę pełnią biopierwiastki. W dzisiejszych czasach, na skutek wyjałowienia żywności z tych istotnych składników, musimy je suplementować. Jaką kurację warto zastosować, by w optymalny sposób uzupełnić ich niedobór?

Czytaj więcej...

Śmiech to zdrowieTo powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Kilka chwil śmiechu dziennie stanowi wystarczającą dawkę, by dotlenić organizm. To też świetna gimnastyka dla ciała, gdyż przyczynia się do skurczu około 15 mięśni twarzowych, przeponowych i brzusznych.

Czytaj więcej...

Wampirzy lifting – co to takiego? MezoterapiaStarzenie się skóry dotyka każdego z nas wraz z upływającymi latami. W dzisiejszych czasach istnieje jednak wiele metod, które spowalniają ten proces, pozwalając nam dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Do takich zabiegów można zaliczyć mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, potocznie nazywaną wampirzym liftingiem, ponieważ przy tej metodzie odmładzania wykorzystuje się krew pobraną wcześniej od pacjenta.

Czytaj więcej...

Niebezpieczna hormonalna terapia zastępcza?Stosowanie hormonalnej terapii zastępczej (HTZ) nie jest wskazane dla wszystkich. Czy i dla Ciebie HTZ może okazać się niebezpieczna? Jak to sprawdzić i mimo wszystko przeciwdziałać nieprzyjemnym objawom menopauzy? O tym przeczytasz poniżej.

Czytaj więcej...